Maestrovi tigrovi

  1. Ljutoljubazna mekana glavica...

  2. Fali ollanik da definise mekocu i ljubaznost glave haha ali mislim da ce i pap znati da odredi

  3. Daj neku svoju ljubaznu fotkicu na avatar maestro

  4. lozi vas maestro nije ovo on

  5. Odoh da kuntam,ima i sutra:) moram rano sa ortakom na kafu,neku firmicu gledamo da otvorimo..Možda dobiješ sponzore ove godine:)

  6. Ма како он лепо вири из шупка великог Мајстра :) Ајде напусти сајт морончино сељоберска и не враћај се више.

  7. Мачак јебени би да фирму отвори ХАХА па јесам ја луд или је стварно то написао. Па сине IQ ти не прелази 70 и ти би предузетник да будеш, за руку те држе кад улицу прелазиш јер си изнутра надјачан. Е јебем ти дан хахахаххах

  8. dolče gabana d one se prska. jel to džeremi frejgrans peporučio ili koprivica?

  9. vicevi su izgubili na značaju još od BB šou perioda, to su negde sredina devedesetih, onaj stari drečavi logo pink tv, dona ares i ekipa.. samo još andrija milošević i oni bolidi na tdi radiu vrte vicove.

  10. Će biti taj lajvstrim?

  11. Окачи овдје линк кад будеш стримовао Мајстро

  12. Maestro, pošto si verovatno već zaključio koliko mogu pomoći u tvom jutjubersko-internetsko-preduzetničkom vozdizanju, odlučio sam da ne pomažem na temi (a imam sjajne ideje) dok ne snimiš svoj recital legendane Valsinarbove poeme Tvoja majka drka svinjama. Samo delo je prilično kontroverzno i dugačko, sa priličnim brojem distorzija, a i pošto si počeo da se primaš na svoj glas koji ište rada, mislim da bi to bio sjajan trening pred benignim vukajlijaškim auditorijumom. I takođe mislim da je ona najbolje štivo na kom ćeš uvežbati glas koji će te Patrolla™-om odvesti put zvezda.

  13. dok ne snimiš svoj recital legendane Valsinarbove poeme Tvoja majka drka svinjama.

    Pa takvo nešto bi čak moglo da prođe fino. Ti malo promovišeš sajt, a zauzvrat dobijaš odlične tekstove kao scenario

  14. kaće lajvstrim?

    jeri u 9 večeras?

  15. Лајв стрим каће

  16. Ja bi sad voleo snimim klip kako mi devojka ima mendzu dok lezi pored mene, to bi interesantno bilo za pogledati.

  17. Ako hocete ja mislim da moze. Kumara i ja jedan Q&A u 21:00h ako se slazete.

  18. da metemo u kalendare u 21:00 lajvstrim
    meti linak

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.