Maestrovi tigrovi

  1. Mislim da ga ne ložimo više, čisto smeće da se izrazim.

  2. Aj imitiraj Janka

  3. Šta, sve obrisao?!
    I onaj uvod u osam tomova?

  4. Sve je stavljeno na privatno

  5. Čikara taman si prošao inicijaciju i odlučio da se povučeš, e jebiga. A dobro ti je išlo, pred onaj vic si još odradio 20 serija sklekova, a sklekovi su korisni. Krenulo je oslobađanje od treme i prc, opet od nule. dozvolio si tilmu da ti se usere u ambiciju, poklekao si, popustio, pokazao slabost..

  6. Jako tanka spika, iskren da budem. Čak su i likovi ovde bili prilično prijateljski nastrojeni, uzevši u obzir da 2/3 ljudi ovde su u stvari isfrustrirani skotovi, plus to da je Maestro jako dugo radio na tome da na sebe navuče gnev velike većine takvih. Jebiga, ako je očekivao da svi budu u fazonu "Hahahaha, kakav si ti meni kralj, oduvek sam znao da si lik", onda se zajebao. Ideja je sasvim dobra, to sam i rekao, ali, Maestro, ako ne možeš da izdržiš početne konstruktivne kritike uz malo primesa sprdnje, onda i nisi za jutjubera.

  7. ma daleko od toga, ugovorena patrola sa igorom savicem momci sa selo, samo se ceka da pristane. ne odustaje on tako lako

  8. Loool sta ste se vi potripovali, da prestajem sa yt?

  9. u nedostatku ivana gavrilovica, ja sedim pozadi cutim bez guarane i ne progovaram

  10. Haha jbg nisi trebao da otkrivas tu finesu sad

  11. napravi patreon, ja prvi uplacujem dolar

  12. zamisli kad bi izboksovao patrolu sa dunjom ilic, kontam da ako se jebe za 400, mozda bi za toliko i snimila klip isto vremenski kolko bi je neko jebo

  13. Inace da kazemo da sve sto je do sad snimljeno bilo namenjeno iskljucivo vama: vukajlijasima. Linkovano vam je svaki put, videli ste svi, ko nije video ko ga jebe jbg, i to smo zakljucali. Kum je hteo jos pre 5 dana da zakljucam onog pilota od 8 delova al ja nisam eto blejalo je stajalo. Ako hocete moze on da ubaci na svoj kanal Zonu ispadanja sto smo radili 2016. da vidite to ako nekog boli kurac. Kad napravimo klip za javnost on ce ostati na kanalu, ovo sve smo se sprdali samo. Do tad moze eventualno jos neki lajv jer smo se dobro proveli sinoc

  14. Eh, Maestro, samo ću da ti dam jedan hint:

    Beograd, 2021. godina...

    RIBA 1: Pazi šta mi se sinoč desilo... Idem do grada jebote, sva nikakva, smorila se. Prolazi auto, kao: Mačko, aj upadaj. Ja u šoku jebote, al bila kiša napolju i reko da je sjebem ugzerice. Tebra, nećeš verovati ko je to bio...

    RIBA 2: (znatiželjno) Ko, jebote?

    RIBA 1: (egzaltirano) Čiki!

    RIBA 2: (još egzaltiranije) THE Čiki?!

    RIBA 1: Daaaa...

    RIBA 2: I, pričaj?

    RIBA 1: Pa ništa, malo se vozali, pitao me za kriptovalute. I znaš šta mi rekao kad je isključio kameru?

    RIBA 2: Daj, pričaj, koji ti je kurac...

    RIBA 1: Kaže: Znaš kako bih te konvertovao...

    RIBA 2: Ne seri?! I, šta je bilo?

    RIBA 1 obara pogled. Trenutak tišine. Pogleda RIBU 2 u oči.

    RIBA 1: Pa čikali smo se...

    https://media2.giphy.com/media/W54iSCLbU9cxW/giphy.gif?cid=3640f6095c44064f504d2f766fddb8d4

  15. Miki druze, izvini sto cu mozda biti malo grublji sad, ali moram reci. Hvala na svakoj analizi sto si ostavio na svakom komentaru i sugestiji. I na podrsci. Ali nisi nista bitniji od ostalih ljudi sa sajta, cak si mi i prilicno nebitan i ti i taj tvoj 2011 humor i nacin pisanja, i tvoji predlozi glupi i sve. Boli me kurac apsolutno necu te slusati radicu po svom, mozes slobodno prestati da pises na ovoj temi. Pokusavas tu nesto da se nametnes kao neki moj menadzer, scenarista, vodja kanala iz senke. Alo druze. Uzmi kameru pa sprovedi sam svoje ideje u delo. Mozes uljudno i pristojno napisati ideju za kontent u dve recenice, sve preko toga suvisno mi je. Ni ovako se nismo mirisali nikad na sajtu ja i ti, kao ni Tilmo.

  16. Maestro, nije ovo ništa, ovo mi kao "Desi brt". Mnogo sam ja ovde žešće i brutalnije napadan. A ovo sad što si napisao deluje kao prilično besan pristup, sa naznakama rezignacije. Najavljivao si ovaj projekat već neko vreme, delimično sam i ispratio tvoje pređašnje poduhvate, tako da baš i ne pije vodu ta priča kako te boli kurac za predloge koji, čak i ako nisu ispravni, su zasigurno dobronamerni. Ali dobro, malo sam se sprdao sa onim da recituješ Valsinarba pa si, kako stvari stoje, to preozbiljno shvatio. Ali dobro, neću svakako da sabotiram.

  17. ovaj fjucr fles od provirona je totalno realan.
    nista nije nedostizno maestro!

  18. Prov je dobar momak i pozitiva, pogrešno si ga procenio, Maestro. Ali to i nije čudno od tebe, niko nije zaboravio tvoje plačipičkasto ponašanje onomad kad si se usro da ćeš biti bijen.

    Evo ti savet u 2-3 rečenice - budi skromniji i manje sujetan, u životu pa i u snimanju klipova za YT, doprećeš do daleko više ljudi nego ovako. Srdačan.

  19. A nije dobronameran, stavise prilicno je zlonameran, bezobrazan i bez trunke postovanja prema meni taj tvoj pristup. Dosao si na temu nakon sto je nabila 15 strana i rekao “aha maestro pravi kanal a podrzavaju ga vecinom neki anonimni vukajlijasi, sad cu ja da dodjem tu da kazem neke stvari da uspostavim dominaciju da ih popisam sve i istrolujem”. Ne dopada mi se to