Maestrovi tigrovi

  1. Inače, ovo se pretvara u roasting ∞ na 1, što je prilično odbojno čak i standarde ovog sajta. Ja i dalje tvrdim da je ideja Patrolla sjajna ideja. E sad, Maestro treba da malo suzbije sujetu i da shvati da ovde nekoliko članova koji mogu mnogo da pomognu, i koji su načitani i razumeju savremeni humor, tako i onaj krajnje seljačke prirode. Dakle, i u ovom jadu od Vukajlije što je ostao ima humora, ideja i visprenosti dovoljno da Maestro ostvari uspeh, to tvrdim. Dovoljno mu je da pokupi i fabrikuje neke ranije fore sa sajta, da tome doda neke koje su već iznete i koje će biti iznete na ovoj temi, i jedino što mu u stvari preostaje je da malo poradi na svom nastupu da bi prijatan za prećenje. Ljuti si se na malo sprdnje ko da ne znaš kakva je priroda ovog sajta. I na kraju, šta misliš - koliko bi ti pomoglo da su svi pisali afirmativno prema onome što si pisao i da nisu imali niti jednu jedinu kritiku?

    P.S. Pretpostavljam da se i u ovome postu vidi zlonamernost?

  2. i koji su načitani i razumeju savremeni humor, tako i onaj krajnje seljačke prirode

    hahahahahah jeziv krindz

  3. brate ja kome je citav taj koncept jutjubovanja prilicno mizeran pa sam uspio da se suzdrzim od pljuvanja i bacanja hejta na sve ovo. jos mi je nekako postalo zanimljivo da vidim sta ce cikara sledece da uradi jebesmisve.
    bas nisam vidio da iko nesto pljuvao i spustao Cikaru, osim Tilma al dobro, nije to iznenadjujuce.
    iznenadjujuce je to sto je i od dosta hejterski nastrojenih glava Cikara dobio podrsku u svemu ovome. pa da je otvorio ovakvu temu prije 5-6 goidna bio bi popisan na 3 strane katanac cao zdravo.
    ne kapiram sto se istripovao.

  4. Nisam ovde mislio na sebe, da se razumemo. Imao si jako lepe predloge i podršku, i sad svom težinom pokušavaš da to oteraš od sebe. Ni sam ne verujem kako si kao prilično ozloglašen lik uspeo ovde doći u nekom trenutku u situaciju da si imao veliku većinu ljudi na svojoj strani, i to čudo ti gađaš govnima. Ne znam jesi li svestan šta činiš.

  5. Sede, istovremeno smo pisali gotovo identičan post.

  6. Ne gadjam ja to govnima, nego samo tebe jednog. Ogradjujem se od tebe licno i od Thilma. To je moje licno pravo ne zamerite.

  7. Ako na ovoj temi ima 20 ljudi koji pisu vezano za moj yt, a dvojica od tih 20 ste ti i Thilmo, ja sam samo hteo da kazem da vas ja licno ne prihvatam u svoj krug ljudi. Vi slobodno radite i dalje sto zelite i pisite ako bas morate ali vase savete misljenja i kritike ne prihvatam, takoreci niste deo maestrovih tigrova, jbg, ne zamerite. Ne odbacujem nikog drugog osim vas dvojice ako niste shvatili kad bas moram da kazem ovako direktno

  8. svi su stali uz njega jer je vukajlija ko srbija, u miru su svi zavadjeni kad ispadne neko sranje svi stanu jedni uz druge

  9. ti bi ga prvi napusio kurcom prije 3-4 godine budimo realni.

    ova teska vremena su nas zblizila :')

  10. evo ovde ovo kako ja maestra zadržavam na vukajliji, tamo mi obrisalo

    pre 2 godine


    Маестро ♦
    Gasi ovaj nalog kosmo, jbg, ne ide

    pre godinu dana

    kosmopolita
    nema gašenja, maestro
    podnesi kao čovek posledice svojih postupaka. jesi jeo govna? jesi. sad izduraj sve što ti sleduje

    a i de ćeš, ostani, vidiš kako se svi lepo družimo ;-)

    pre godinu dana

    Маестро ♦
    xaxaxaxxaxaxa ekstra se druzimo, imam spisak ljudi sto hoce da mi dodju kuci veci nego za slavu

    pre godinu dana

    kosmopolita
    ahahahaha al već više nije smešno nego tužno to forsiranje kao misliš da će stvarno neko da te bije

    mada me ne bi iznenadilo da to uradi valdemar, baš smo te pominjali pre neki dan :-D

    pre godinu dana

    Маестро ♦
    a voldemara turiram jer se on najvise prima, pozdravi ga puno

    pre godinu dana

    kosmopolita
    pa turiraš sve
    u stvari pokušavaš. možda treba da probaš drugačije. ovako nikako nije dobro

    pre godinu dana

    Маестро ♦
    Banuj me sad ozb. Pun mi je kurac

    pre godinu dana

    kosmopolita
    ajde treniraj karakter malo, nisi beba.
    ako ti je pun kurac probaj sam da ne dođeš neko vreme.
    nemoj ja da te banujem pa za tri dana da se pojavi krajišnik zauzeto sa mukom što nema pristup forumu

    pre godinu dana

  11. "tamo mi obrisalo" mislis cenzurisla si
    stop tiraniji mojoj

  12. Jbt, zašto sam ja propustio ove Maestrove izlete :(

    Hahah, za nedelju dana Maestro novi JTU, samo da pusti Keri Bredšo frizuru i da krene da troši rč, nadmenost bez pokrića je već tu.

  13. nisam, glupane, odlična je tema bila, neko drugi je

  14. Hahahahah kakav sam slepac da me ovako spusti, obrise meni temu al svoju jedinu prozivku sa teme prenese u drugu moju temu. Sad jos i da me banuje pa da me zakopa skroz jer to i zaslužujem.

  15. eh sad, maestro, kad je meni bio problem da kažem ja sam obrisala
    a slepac jesi ahahah

  16. I postove edituje onako kako bi trebalo da izgledaju. Mislim da je vukajlija njeno privatno vlasništvo.

  17. Po novim zakonima vukajlije zarez moderator ti izmeni poruku kako si ti zaista zeleo a bilo te je blam da tako i napises, a ti posle ne mozes da editujes to. Lepo i promocurno je to od strane gazda Kazana zarez svaka mu cast zarez njega za precednika.

  18. "tamo mi obrisalo" mislis cenzurisla si
    stop tiraniji

    ovo je original mog posta, a smradina koja je editovala mi se napase jaja, ko god da je

  19. kakav kreten matori neverovatno

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.