Prijava

Kada bi ja postavio sliku pa bio bih rastrgnut jer stvarno ocajno izgledam lolol

A realno super bi tema bila dok ne naidje prvi kompleks onda bi nastao skandal, ali opet bi bilo zanimljivo cini mi se.

Zap ti ides sa mnom u oktagon xD

Haha ne jedi govna Zapata video sam te normalan si lik

hocete rec da negde na ovom forumu plutaju slike tankago kurca maestrovog?

Zapata je negde rekao da ima 162cm,ta visina je za muskarce koje je priroda odredila da budu ubijeni,civilizacija ih odrzava zivim.

Nema brt lagao vas je.
Pocinjem da sumnjam da je i za brojanje sedista lagao.

zapata kao kroz sprdnju provlaci svoj jadan izgled non stop. nadam se da to nema neke istinske psiholoske korijene i da je samo sprdnja lolo

Ako nije slao laznu sliku a sumnjam, decko izgleda pristojno i visok je. Ta prica o 162 cm bi popila vodu jedino ako se slikao sa Liliputancima.
A sto sere, vrv zbog dramaturgije forumske.

hocemo live sa kumarom

da li neko čuva lamin kurac, pošto je i on uslovno rečeno javno isplivao svojevremeno na forumu? To je inače bio prvi i do sinoć mislio i jedini kurac kog sam video na ovom sajtu.
I Mešćino mešđunožje ofc.

Sojo, kako ti se čini opis mog kurca?

Zajebava zapata; niti ima 162, ni probleme sa erekcijom, nije ni ruzan, ne radi kao nocni cuvar za 300 evra, ne broji nikakve stolice. Jedina istina je da je zavrsio medicinsku i da ga je frenki zajebao za one pare

Thilmo ne znam nisam procitala, ali msm da se Vukajlija citava previse dala ovom Maestrovom i da sad treba napraviti pauzu od penisa generalno.
Sacekaj nekih mesec dana, pa onda objavljuj svoj ili sta te vec cini srecnim. Msm mozes i sad, ali sumnjam da se mozes nadati bas ovolikom odzivu.

thilmo, kačenje kurca je za ban, ne znam jel znaš to

Pih dvostruki arsini

inače, ono sinoć je bilo nešto najbliže nekom gej iskustvu koje sam ikad imao, a nadam se i vama. Tebe gledam Pezose :)

edit: ne računam čoporativno drkanje u osn. školi.