Prijava

Maestro molim te veceras lajv molim te

Ahahha zasto me molis jesi poremecen

A pazi maestra. Svaki post mu sadrži "ahaahha" to je poslednji odbrambeni mehanizam čoveka koji je uništen psinički i rastrgnut na forumu.

Ovde je situacija još gora jer je isponižavan u jutub nastupu a posle je polio sebe govnima kad je okačio bolestan kurac na forum.

Nadam se da neće uraditi nešto sebi nažao..

sta se bohor i reme svadjaju kad se isto ponasaju samo su iz druge supkulture ali su jednaki snobovi

Ovde je situacija još gora jer je isponižavan u jutub nastupu a posle je polio sebe govnima kad je okačio bolestan kurac na forum.
Nadam se da neće uraditi nešto sebi nažao..

Tilmo, ne znam dal se sprdaš, ali ovo uopšte nije daleko od istine. Zato sam i Maestru stvarno predlagao da elegantno napusti sajt, za svoje dobro.

Brate, ti si mu jedini dao iskrenu podršku. Ali je debilko mislio da je na putu velike slave pa te isponižavao najgore.

Sad je u talogu vukajlije i svi gaze po njemu jbg.

još nismo imali lajv suisajd na sajtu, tako da ono..

Neko stvarno ovde neironicno misli da sam ja blizu samoubistva zbog vukajlije? Lol

Pa deluješ kao da imaš šizofrenu paranoju. Te oborene oči su dokaz.

ozb sad, će bude neki lajv a? Čak te i zap neironično moli, vidiš i sam.

Pa iskreno ne znam jeste zasluzili s obzirom na ponasanje prema meni xD

Smaraju ti lajvovi,nema svadja.

Tilmo, nije on mene isponizavao, samo je pokusao. Pre deset dana sam ja skapirao da je verbalni sukob s Maestrom nečasna rabota.

Da. Cak se ni ne blamiram u njima a svi gledaju u fazonu “haha evo retardčine maestra na kameri aj da gledamo tri sata, sigurno ce se izblamirati nesto pa da ga jebemo posle”

ozb sad, će bude neki lajv a? Čak te i zap neironično moli, vidiš i sam.

Pogledaj PVT.

A u pvt napisao “ma ne moli ga zapata neironicno nego smo se dogovorili da ga prcamo hahahah”

A ovaj odgovara

“ahhahahah ma znam nego ga i ja prcam”

Jel ti brojis sedista u tom bioskopu?

Ajde bre zapata teraj se u kurac sa ovim glupostima.

uuuu maestro kako si prejebo sad zapatu