Prijava

Kozmo, izvini za onaj kasni poziv. Svi grešimo!

prove, ti možeš da me zoveš kad hoćeš. nema šanse da ja tebi zamerim nešto, znaš to

Кад за пар година тјубер маестро схвати да је ујео руку која храни па зажали

мики, хвала за позиве, било их је

ruku koja ga hrani govnima dodao bih samo haha

Да се Мики и Мајстро помире СМС на број 5451

Zvao sam ga ja malopre telefonom, u gradu je cuje se neka muzika nzm jel kafana, pab ili trzni centar, sta li je.

Ruka koja hrani govnima. Ruka koja hrani govnima... Jebem te živote! Evo pitaj Kosmopolitu koliko sam hteo da te hranim govnima i pre nekoliko minuta me zoveš kad sam seo negde u gradu, i kad sam ti rekao da ne mogu da pričam rekao si "U kafani a pišeš na vukajliji"

Samo to ti možeš

Hahahahaha dal sam to rekao xD skechovao sam vrvt, pisao sam i ja po vukajliji sa raznih mesta

Па који ћеш курац на вукајлији ако си у кафани. Спопадај ђевојке, причај са ортацима, попиј неку лозу..

Nemam zivot jesi to hteo da kazes, izasao u grad a Vujaklija mu smisao života

Zašto imam osećaj da je maestro Vijetnam.

Žrtva proxy rata između urbanog Remea i ruralnog Bohora... kao borba između kapitalizma i komunizma koja nije mogla biti direktna, zbog straha od međusobnog uništenja, nego ovako, preko manjih državica.

A ove direktne prozivke između Boha i Remea... to su okršaji Specnaza i CIA-e, negde u šumama Laosa... na Ho ši Minovoj stazi. Okršaji koji nisu opisani u istoriji, jer se nisu ni desili zvanično.

Ovo je....
Vukajlija black ops

maestro, znam tačno od reči do reči šta mi je prov rekao tu noć kad me zvao i jedino što vidim je da si nezahvalna bagra
gledao je da te spasi od tebe samog, pametniji je od tebe milion puta i znao je šta će da se desi
ti si samo glup ko kurac

Al najgore zakopavanje maestra je potenciranje da je zvao nekog telefonom. Koga bre boli kurac koga si zvao telefonom kad te ovde svi polivaju govnima.

Čak se i tvoj kum odrekao tebe, povukao se i nema ga da te brani.

Usrao si se sebi u život samo tako.

Да Мајстро можда не једе и малу дјецу такође?

seviđ miki iz kupinova

Ђе ја тај лајв?

cviliš li cviliš li kad kurac viri ti hahahahha

Pseto, hvala ti za divna iskustva koja sam doživio na Vukajliji, divna prijateljstva, veze, raskide, dandare. Jer bilo ih je.