Prijava

Pa samo ti ime govori cuske iza usiju su cuske dandare su ozbiljna stvar

Čekaj, rekao je da ga sve ovo ne dotiče.

https://vukajlija.com/forum/teme/74290-tema-za-maestrov-kurac?strana=73#post_3976280

kosmopolita
tema se zaključava jer maestro cvili u pvt. izvolite preći na temu maestrovi tigrovi, pa će se i to zaključati ako bude baš mnogo kukao.

pre 33 minuta

Šta je ovo sad, ispada da je maestro nestabilan.

Hahaha al kako je miki namazan, baci neki apel za spasavanje maestra i onda kao "vi ne znate kako zvuci ljudska agonija preko telefona" - jasno aludirajuci na ocaj ovog koga treba da zastitimo od prozivki barem na kratko hahah svaka cast miki zajebant si

Minut cutanja svi, zbog Sabana

daj neki live da vidimo tu agoniju u full hd

Brt, sad ne mogu da editujem, zvuči kvarno kad se ovako tumači, ali i posle svega ja bih glasao za to da se neke stvari s teme obrišu, s tim što sad Kosmopolita ne bi bila toliko revnosna to da učini.

Al u kom je maestro fazonu, kao malo snobovsko razmaženo dete, koje krene u školu.

I na početku krene da proziva sve jer u njegovom debilnom mozgu to je normalno, jer je u kući on bio najbitniji.

Onda se se deca okome na njega i krenu da ga šikaniraju i lupaju dandare a on počne histerično da plače.

I on i dalje u svom razmaženom i nesigurnom mozgu misli da je žrtva.

Al u kom je maestro fazonu, kao malo snobovsko razmaženo dete, koje krene u školu.

I na početku krene da proziva sve jer u njegovom debilnom mozgu to je normalno, jer je u kući on bio najbitniji.

Onda se se deca okome na njega i krenu da ga šikaniraju i lupaju dandare a on počne histerično da plače.

I on i dalje u svom razmaženom i nesigurnom mozgu misli da je žrtva.

Pazi poredjenja, ovo samo na vukajliji ima haha

Ma to tilmo ima svoje frustracije prema finansijski dobrostojecim ljudima, nista novo

Samo prema onima što su prodali svetu srpsku zamlju.

..za pasata karavana.

Varijacije na temu su u pitanju

Ajde jedan vic u pauzi uništavanja maestra.

Znate šta se desi kad izadjete iz pasata karavana i ne povučete ručnu?

Odveze se sam na kvantaš.

Ahhahahahah ojebalo.

Ja evo ne znam dal vise unistavas maestra ili mene stani malo da odahnem samo vazduha da uzmem imas li ti duse

Hahahaha kosmopolita mamu joj jebem u picku glupu, kaze juce “sacekacemo da se maestro izjasni povodom zakljucavanja teme” kad sam se izjasnio kaze “cvilim”

Traži ban, mada nema muda da ga zatraži direktno. Dogorelo jbg.

Podržavam dobrog crnca Mikija.

Uh hvala ti vec sam se uplasio bio

Uvek možeš da iskališ bes na maestru, vidiš da voli dandare od tebe.