Prijava

Mislim da smo presurovi prema dečaku... kockao se, izgubio. Poraz ne prihvata, što celu situaciju čini smešnijom, ali ne unizimo se... mislim da je doveden do tačke pucanja. Iako svaki poliv govnima je zaslužio... ne nalazim uživanje u svemu ovome.

Добро што је закључано, цвилео не цвилео (лолара) глупо да о истом причамо на три теме. Једино ово да се преименује у ‘Маестро: Одбрана и последњи дани’ и то је то

Maestro: prica o jednoj dandari

Hahahaha kosmopolita mamu joj jebem u picku glupu, kaze juce “sacekacemo da se maestro izjasni povodom zakljucavanja teme” kad sam se izjasnio kaze “cvilim”

Dandara
Predstavlja iskren izliv očevih emocija po sinovljevoj glavi. Obično se udara u potiljak, iza ušiju, pa je zovu i "zauška". Sam pokret podseća na forhend smeč u stonom tenisu.

pre 8 godinaimpressionism 2 komentara

Dandara
Košarkaški sleng za čistu rampu ili bananu. Ali za razliku od banane, dandara pukne ko šamar, pa ti odzvanja u ušima.

- Pazi sad, krosover.. pa još je`an, `de je lopta i iiiiiidemo.
- Doing!
- Aaauu matori, al’ ti mali puko dandaru... jesi dobro?

pre 7 godinaŠarlо 17 komentara

dandara
udarac sakom u glavu,koristi se kao sredstvo omalovazavanja medju mangasima!

pre 10 godinamishko 4 komentara

Dandara
Izraz dandara se koristio u turskom dobu. Dandarama su se nazivali ljudi koji su pravili zulum po komšiluku, odnosno kraju. Uglavnom su to bili Turci. A u današnje vreme se koristi kao sinonim za ćuške(verovatno jer ste prve dandare (ćuške) posle svog oca, dobijali od starijih iz komšiluka).

1654. godina

Sin: Mama, idem napolje.
Mama: Sine pazi se one dandare turske, ume da se napije pa da bije, onomad silovao Vecinu ćerku, a i znaš da nam je zaklao tri krave.

2003. godina
Sin: Mama, mama Marijin(starija sestra), drug Mirko mi je lupio dve dandare.

pre 6 godinaФамилијаКортез 8 komentara

Dandara
Lagan udarac po glavi u vidu kazne za nešto što je neku uradio, ili za neku glupu izjavu.

Osoba1: ''Ne uliva se Sava u Dunav, nego Dunav u Savu!.''
Osoba2: ''Dođi na jednu dandaru!''

sad ove defke dobijaju posebnu smešnu notu kad se vizuelizuje maestrova čelenka i pseto kako mu lupa dandaru

Maestro, prica o nula dandara, 17cm kurca, i jednom Zapati kojeg je ispisao juce

ajde nemoj da se branis na svaki komentar ponasas se kao vucic pusti neku sprdacinu da prodje

Drugari, ako mogu kao stručno lice, i kao kol'ko tol'ko viđeniji član da apelujem da se sve ove teme zatvore i malo ćuti o ovome, dečko je na ivici da se povredi. Više neću postovati ovde ni bilo gde vezano za aferu kurac i maestra generalno. Ne zelim nikoga da imam na duši...

I temu preimenovala. Jebem li vam vodju copora kosmopolitu po sred picke. Vratite ime teme u maestrovi tigrovi pa me trajnujte. Ne dirajte moj legacy

Hahahaha kosmopolita mamu joj jebem u picku glupu, kaze juce “sacekacemo da se maestro izjasni povodom zakljucavanja teme” kad sam se izjasnio kaze “cvilim”

ovakvo ponašanje ti je skroz loša procena, maestro

imaš još pet aktivnih moderatora kojima si mogao tražiti zaključavanje, a ti šalješ pvt meni. posle svih plačnih pvta koje si mi slao godinama, ja samo vidim da cviliš. opet si pogrešio.

Mislim da ko god nije okacio kurac da dokaze da mu je veci/duzi/deblji od maestrovog nema neko eticko pravo da ga za isti proziva

Mislim nemoj se vi obazirete na opaske jedne top seljacine #samokazem

Nemojte da ste prasad. Zajebane su ove nagle vremenske promene po nestabilne osobe.

ne dirajte moj legacy i ovo malo pišljiva kurca iz njemačke

Inače pošto se ps druži sa remeom a ne priča sa bohorom:

Friendship ended with pseto

Now Bohor is my best friend

Sad cu da na tvoje postove kacim Srecka Mrka i da te nazivam kosovarom ok?

pre sat vremena

Trpaju te za ponasanje ovde i ti ces da kopiras tilma? Ne znam sta bih rekao

Митке
dusan1001
Pseto jesi za partiju šaha moz da igramo u dandare ako oćeš
https://imgur.com/a/CmdhwTV

Hahahahaha

Al ljudi nisu ovo dandare koji vam je kurac vidim i zapata pita, dandara je samar ali tvrdim delom dlana kad npr oces da drknes nekoga ko je npr klinac, zena, zakrzljao ili “streber” ili kako se to kaze pa ti glupo pesnicom da ga udaris nema smisla jbg onda ga koknes dandarom cisto ga resetujes malo dok ne razmisli o situaciji i iskulira se

Online humiliation is the desire to be seen in a sexually embarrassing context on the Internet. This practice allows the submissive to seek fetish partners from across the world. As the Internet has grown and continues to grow, so does online humiliation. Anecdotal reports indicate that the proportion of men being dominated by women on the Internet, through some type of personal service provided for a fee by the woman, vastly exceeds the instances of a woman being dominated online by a man, or another woman.

u mojoj glavi su dandare cuske iza usiju

Mislim dandara ti dodje ko neki izvidjac ako ga/je tiltujes glupo da bijes nesrecno celjade al ako se uskurci posle i nastavlja sa pozivima na agresiju onda ga/je iskrivis nemas izbora jbg

Moj je predlog moderatorima da se zaključa ova tema, Maestro da napravi odmor od sajta (ili da ga prisilno udalje na neka tri meseca), svi sadašnji i eventualno budući dupli da se trajnuju i da se banuje na pet dana svako ko bude prozivao Maestra u periodu dok se sve koliko je moguće ne slegne. Ova situacija gde jebe glupe majke me jako podseća na nešto što bih da zaboravim. Vama je lako da se zajebavate jer ne znate kako preko telefona zvuči ljudska agonija.