Prijava

Време је да се постави ово питање.

Ружни мисле да лепи јебу, ниски мисле да високи јебу, сиротиња мисли да богати јебу (добро, богати стварно јебу види се на инстаграмима ал не могу ни они све), црнци мисле да белци јебу и обрнуто, и тако у круг, али ко уствари јебе на крају?

Скоро сам упознао типа који изгледа ко манекен, има плаве очи, црну косу, лепе црте лица, плочице и осталу керамику, притом је и позитиван лик, сви су плакали од смеха на његове форе. Има самопоуздања овако, а није ни сиротиња, није баш тајкун али има мало више од просека. Кад се све узме у обзир, мислио сам да се дави у пичкама, да је више живота провео јебући него нејебући. Ал на крају кад смо остали сами, жали ми се како му слабо иде, како га или ставе у фриендзоне, или га овако одбију, каже да није имао рибу месецима.

А није он ни једини, сретао сам више пута те типусе што имају све за чим просечан лик пати, а опет не јебу.

Па се питам, ако неко такав не јебе, ко уствари уопште и јебе? Да ли ико јебе? Да ли је јебање уопште постоји, или нам само масони и људи гуштери испирају мозак са тим?

Ја свакако не јебем, интересују ме ваша мишљења.

вукајлија

Ti sa tim šaljivim imenom Deer Good ne možeš da jebeš. Možeš eventualno da budeš punchline nekog vica iz šaljivog američkog magazina s početkom 30-tih, tipa, šta kaže jelen kada uđe u prelepu crkvu, deer god!!!

Inače ne jebem.

I nezz ko jebe, ne mogu naći pravilnost.

Hvala ti za kresove,bilo ih je

pa brt pito si pogresnog lika. taj ti je mnogo savrsen da bi jebo redovno.
generalno jebu likovi koji zive taj neki zivot modernog smrada. sljaka po cijeli dan, uvece salje kurac svim zenama na koje moze da naidje na netu konstantno smara, ima neku fiksnu pricu koju prica svim ribama a na koju samo odjredjeni profil licnosti moze da se upeca, ali on takve i cilja u sustini, vikendom izlazi u klubove i tamo isto tako salece sve zivo po istom principu i jebiga, jebe.

inace ni ja ne jebem

Kaizene, hvala ti za divna iskustva koja sam doživio na Vukajliji, divna prijateljstva, veze, raskide, kresove. Jer bilo ih je. Hvala ti na prostoru gdje sam mogao da ispoljim svoju kreativnost i kanališem je u neku manje više korisnu defku ili čisto tako da se proserem k'o sad što radim.

Žao mi je što nisam ranije došao na sajt (bio klinac jbg) i što nisam upoznao ljude koji su danas legende Vuke u mojim očima (svi imamo različita shvatanja, jelte). Žao mi je što nikad nisam otišao na VOS, reviju defki ili bilo kakvo druženje vukajlijaša. Eto, sad kad mogu, nema se s kim.

Žao mi je što je sajt došao do dna i što ne staje tu. Nastaviće da pada, svi to znamo, ali šta da se radi. Tako je kako je. Probaj nekako da ga podigneš, vidiš da ima ljudi koji hoće da vide parče stare slave Vukajilje, kada su drugi sajtovi uzimali naše postere i stavljali svoj trejdmark tamo, kada su neki drugi blogeri stavljali defke na svoje blogove, kada su reakcije bile jebeno vrh. Daj nekome uzde u ruke, nek potjera još jedared ovog konja na samrti, i ko zna, možda nešto i osvoji.

Ošo sam. Bud'te pozdravljen

generalno jebu likovi koji zive taj neki zivot modernog smrada. sljaka po cijeli dan, uvece salje kurac svim zenama na koje moze da naidje na netu konstantno smara, ima neku fiksnu pricu koju prica svim ribama a na koju samo odjredjeni profil licnosti moze da se upeca, ali on takve i cilja u sustini, vikendom izlazi u klubove i tamo isto tako salece sve zivo po istom principu i jebiga, jebe.

Истина.

Ако имаш неку другариу, питај је. Девојке то једноставно морају знати.

Значи има истине у овом старом тексту http://www.tarzanija.com/sta-zene-zele-iz-perspektive-obicne-studentske-splacine/ (на крају, под тачком 3 - Радован)

Ако имаш неку другариу, питај је. Девојке то једноставно морају знати.

Да је питам ко уствари јебе или шта?

У ствари, боље да не јебе нико. Какав смо народ, боље да нестанемо и да нас поједе бела куга.

А жена ко жена, описаће онаквог каквог у рл не би ни ласером такла, све оне врте исту причу.

Ниједна неће рећи да тражи ово што је ДеадКеннз написао али ће уствари такви пре јебати него било ко овде

Haha koliko jadan moras biti da napises “da jebes ne bi bio ovde”. Za sta vi degenerici smatrate ovaj sajt? Za skup ljudi sto ne jebu?

jebu valjda ovi oženjeni i ovi što imaju devojke, ne znam

mi ozenjeni ne jebemo bas.

desi manijak brt