Prijava

ahhahah kako zna da se zajebava ovaj lik i ugly god-a obavezno pretrazite

https://youtu.be/LqlcefZGv9M
Pičovano i ubrzano jbg, Džiza skida sa YT. Inspectah i GZA preobjasnili

Znam da je album od prije pola godine ali boli me kurac, gledam sad da je većinom kritički konsenzus u vezi DAMN.-a da je 7/10 i popularno je biti kao meta i reći "Hm da, stvarno neočekivano od Lamar Kendrika da ovako loš projekat izbaci hm hm da", mislim da je album jak u svakom aspektu, jedinu manu koju mogu da mu (trenutno) nađem je što je nepovezan užasno, toliko agresivnih prelaza sa jednog raspoloženja na drugo, možda sam glup i to je bilo planirano. TLDR: DAMN. je 8-9/10

Znam da je album od prije pola godine ali boli me kurac, gledam sad da je većinom kritički konsenzus u vezi DAMN.-a da je 7/10 i popularno je biti kao meta i reći "Hm da, stvarno neočekivano od Lamar Kendrika da ovako loš projekat izbaci hm hm da"

Kakvu si ti kritiku čitao prijatelju dragi?

Professional ratings
Aggregate scores
Source Rating
AnyDecentMusic? 9.1/10
Metacritic 95/100
Review scores
Source Rating
AllMusic 4.5/5 stars
The A.V. Club A
Chicago Tribune 3.5/4 stars
The Daily Telegraph 5/5 stars
Entertainment Weekly A
The Guardian 5/5 stars
NME 4/5 stars
Pitchfork 9.2/10
Rolling Stone 4.5/5 stars
Vice A−

Imaš pravo ali inače kad se zakačim da pogledam oko albuma vidim da ga dosta ljudi blati, pogriješih kad rekoh kritički konsenzus

lamarove muzika je anarhicna tako reci i zato ti agresivni prelazi

kritičari su se složili da bi dali albumu i savršenu ocenu da je na njemu učestvovao artist gucci mane

Радјард (Valter)
kritičari su se složili da bi dali albumu i savršenu ocenu da je na njemu učestvovao artist gucci mane

+1000

lamarove muzika je anarhicna tako reci i zato ti agresivni prelazi

Na TPAB se baš fino složilo
Može li autor Trajfors da potvdi da je ovo anarhična muzika

nije u tom politickom smislu anarhicna,nego nema muzickih pravila,taj fazon potice od repera lil b,negde 2005. fazon i napusavali ga uglavnom ljudi i smatrali trolom i slicno u to vreme,tek kasnije se skapiralo da je genije

sta ti ovako iskreno mislis o hip hopu ol

Dejv Ist, potpisao ga Nas, izbacio album. Prvih par pjesama što sam mu slušao prije jedno godinu su bile skroz korektne, uzeo ovaj novi album, apdejtujem kasnije.