Ko sledeći umire

  1. Umro Boro Todorovic, Milena Dravic, Marko i Dragan Nikolic, Mrgud (ne znam kako se zove), Djuzo, a i ja se evo ne osecam najbolje.

    Umrli su najbolji glumci prethodnog veka. Bog nam nece uzeti ove levake poput Bikovica, ili Rakochevica. Ko yeah sledeci po vashem mishljenju. Ko pogodi, ima odabranu kad me umoduju.

    Ja poshto sam otVOrio temu, imam pravo dva kandidata.

    sinemanija.com/wp-content/uploads/2016/01/Boro-Stjepanovic.jpg
    Boro Stjepanovic

    https://scandal.rs/wp-content/uploads/2018/03/misa-janketic-promo-1.jpg
    Misho Janketic

  2. Ti pošto si otvorio temu to ti je 30 dana

  3. aj brate stvarno...

  4. Molim da ne spemuyeahte! Dajte slike.

  5. Dodaj u pravila teme "Zabranjeno za osobe koje se zovu Nada, jer nada umire poslednja" XD

  6. kad je bre umrla milena dravic

  7. kunem ti se maestro da sam sad pomislio pre 3 min

  8. milic vukasinovic isto

  9. Lolo deadpool tema.
    Upis

  10. Neke stvari nisu za sprdnju, retarde.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.