Prijava

Pravimo sami sebi sajt odvojen od vukajlije koji ce imati naloge, postere, ocene i komentare, sve sto je bilo i ovde.

Projekat sam prvi put pomenuo na temi /biz/ vukajlija, i podrzali su sledeci autori (hronoloski po vremenu postovanja):

Cokula
Papet
Prof
Gamby
Velikiblek
Mordos
Ps
Pezos
Shomy
Bohor

Imamo dve opcije

1) da neko sa vukajlije ko je ujedno i programer napravi ovo, i da mu mi to platimo

2) da nadjemo nekoga ko zna ovo da uradi, da skupimo pare i da mu platimo

Od prvih zaradjenih para sa sajta, vraticemo ulozeno svima sto su se cipili. Oni zauzvrat dobijaju vecnog moderatora na sajtu.

Kazite sta mislite

sta me sprecava da puknem sam pare i napravim taj sajt? lolo

Немојте смарати дечки постере имате и на гугл

>LOCK<

Sprecava te sto ne zelis da puknes te pare i zato sto necemo kaciti postere na tvoj sajt koji si “zinat” sam napravio da nas zajebes

8 od 10 ljudi koji su navedeni gore su rizicni za poslovanje, zavrnuli bi brata rodjenog za kiflu

Odma da kazem ja ne brojim sedista u pozoristu pu zapljunuto

Не вјерујте посебно Бохору, ни кад дарове носи

Pliduuu
8 od 10 ljudi koji su navedeni gore su rizicni za poslovanje, zavrnuli bi brata rodjenog za kiflu

hahaha potpis

Ja bi vam napravio sajt za dz al jbg ko zna kad bi stigo od posla

mogao bi vrlo brzo da vam napravim sajt koji pravi ovakve meme, i tipa da ima forum kao reddit. sve je to opensource, cas posla podignes, samo promenis logo i tako neki kurac

https://memegen.link/buzz/memes/memes_everywhere.jpg?watermark=none

ali racunajte da to nije trosak kod ovakvog sajta, vec vam treba neko da odrzava, treba da se plati server, kurac palac, treba neko ko se razume kad zabode sajt, kako da skalira, da pojaca server itd itd, sto ce 100% da se desi ako sajt postane popularan i tako te gluposti.
inicijalni troskovi su kurac u odnosu na vreme i novac da se odrzava veci sajt.

nema sanse da platite to od reklama i da ostane nesto.

posteri su srce vukajlije +1389

Taj kuj je programer on sigurno ima 7 santine kad mu se digne predpostavljam, izvini ako gresim

оћемо постере и реакције враћај бандо вандалска

Ajde celte napravi nam to

Maestro imas pvt, nevezano za ovu temu

kako ce se zvati sajt?

Je l mogu ja onda da napravim onaj poster je l ima neka problena haha