Prijava

Imam ja čoveka koji je stvarno profesionalac za to. Život je posvetio programiranju. Čovek od poverenja. Ne znam mu cene, ali mogu da vas povežem sa njim, pa vi vidite da li želite i šta želite. Ali garantujem da može sve.

Ne treba mi ništa zauzvrat.

Šalji kontakt meni u pvt

Ево знам ја добро на компјутору, ал не знам да нађем све своје одабране постере...

Kaizene, mislim da je vreme da nam se vrate i posteri.

Budi ljubazan i uradi to. Ako treba umoduj mene samo da njih čistim, ali ih ubaci.

Eto, toliko.

Aj, živeo.

Da se nadovežem, ukoliko je novac problem kolika bi donacija bila potrebna da tako nešto uradiš?

nije do novca jer reklame mogu da pokriju troškove. problem su autorska prava fotografija + gomila loših postera (lakše napraviti očajan poster nego definiciju).

a i već rekoh negde, moje mišljenje je da će fokus na definicije sajt učiniti dugovečnijim

Eh... Žao mi je što je tako. Da li bi aktivni moderatori za postere rešili taj problem?

Baš iz razloga što su laki za pravljenje ih i čini zabavnijima.

Mislim za mene nema veće zabave nego kad neko okači neku totalnu glupost od postera. Satima se valjam kad vidim one kompilacije za najgluplji poster.
To je najzabavniji deo sajta realno.

Aj ako se odlučiš da vraćaš postere, ja ti se nudim kao moderator isključivo za postere. Eto.

https://www.youtube.com/watch?v=agbG43vWzDQ

Айде Айгьре ако ги јебеш айде машала

https://www.youtube.com/watch?v=3WPwapmvZsw

Качила се Гана горе на тавана Гане Гане до
Да си погледа черната кола Гане Гане до

pa kajzen napravi ogranicenje da je 1 poster dnevno za svakoga

i uvedi moderaciju iskljucivo za brisanje postera, da ne haraju forumom i banuju neistomisljenike i bice svi srecni bukv, ako ti sns kuca na vrata daj modovima uputstvo da banuju politicku spiku mada sam ja protiv toga sloboda govora prividna i sve

kaizen ukinuo postere otprilike u trenutku kad se rađala svetska mim scena koja je sad u zenitu kapiram.
loš potez odnosno tajming generalno

kaizen
nije do novca jer reklame mogu da pokriju troškove. problem su autorska prava fotografija + gomila loših postera (lakše napraviti očajan poster nego definiciju).

Nije do novca, do braće je :D
https://www.hop.com.hr/wp-content/uploads/2019/03/1254726-andrej-vucic01-ras-foto-aleksandar-dimitrijevic.jpg

Srbija je jedinstvena po tome što se cenzuriše i tamo neki nebitni sajt za drkanje kurca.

Kaizene, kada budeš vratio postere, obavezno uvedi i opciju groblje postera za nekoga sa odabranim posterima.

I to će biti odlična stvar.

Takođe, moj predlog je da ograničiš autore na jedan poster dnevno i uvedeš specijalne modove za postere.

Eto.

Казане, успостави јаке критеријуме за постере, изабери једно 5-6 модератора и то је то... Имао сам страшно добре идеје за постере, штета па су пропали.

korisnije je da kaizen autorska prava za postere napravljene ovdje prepusti autoru, pa ako neko zeli da tuzi neka smara autora licno. da vukajlija ima samo funkciju nekog meme generatora i kaizen onda ima ciste ruke.

Каква бре ауторска права, да је то тако сваки други пост на Редиту би завршио на суду. Много сере Кајзан