Prijava

Svaki iole obrazovan čovek ima izvesnu zadršku pri onlajn obraćanjima, valjda je to i razlog zbog koga Nixa i razni Muameri Đedovići predstavljaju intelektualni plebs.

А код Фиксе је специфично то што у свакој другој реченици одаје своју непоправљиву нарцисоидност и комплекс више вриједности. Муамер Ђедовић је астрофизичар у поређењу с њим.

Naravno, ima bolesno pretenciozan ego, i to je svakako najiritantnije u vezi njega. No šta uostalom očekivati od osobe koja je tolike godine uložila u jedan posve nefunkcionalni izgled.

Hahaha ali konstantno furao priču ja sam prirodan. Tek sad SAD se špricam, tek sad počo...da...tek sad, kažem vam...

Ma čovek je bolid. Uostalom to kako on izgleda, pa i nije teško postići, posebno jer je genetički usran dozlaboga. Tako da prosečan vežbač može izgledati daleko skladnije od njega bez ikakvih primesa hormona, a možda čak ni proteina.

Hahaha to za genetiku kad je pričao kao kad počinjao, i kako došo u teretanu i izbacuje 100kg bez problema odma, jer ima TAJ GEN, a drugi se recimo muče sa 60kg hahaha, majko mila.

Ovaj lik sto vam je novi idol na yt ima samo 6k suba ://

To je 6k vise od tebe.
LOL

Тек сам сад видео скриншот онај где пише да је некој риби слао слику курца, па морам да коментаришем јер ми је то нешто најјаче.

Цела суштина његове Јутјуб каријере је да учи клинце, а успут и себе, како да појебу нешто преко теретане, и 99% његових фанова чине управо такви клинци, свако ко је озбиљно тренирао је пратио друге канале.

Е сад, посветиш неколико година и доста труда да се набилдујеш у нади да би појебо нешто, и онда на крају опет шаљеш слику курца ко и сваки клошар који у животу није ништа теже од кашике подигао.

Никса ФТЊ.

Davanje medijskog prostora pogrešnim ljudima.

jbt ovaj voditelj isti Lane Gutović

Ovaj političar je dušica baš, ne znam mu ni stranku ni politiku koju fura
Hana je neko ko je ni sa čima izazvana poznata. Klinci neki oće da je jebu pa su forsirali i to je to

dobar je ovaj Draško samo ga ubi Dodo čak mu probao napakovati državni udar cirkus pravi

opozicija a ima para pa tjera cirkus sa političarima nije mu zinulo dupe za kintu

Izvalio sam da je u lovi jer lagano priča da ima krivičnih i prekršajnih za 15 k evra ahha za šta god da se uhvati pišu mu