Prijava

Pomozimo Maestru da mu kurac poraste.

mislim da je bila ova tema brt, nisam siguran ali mislim da jeste

Nisu mi ni videli kurac a vec smatraju da mi treba veci hahahahha

Bas se solidan broj ljudi namerio da mi napise da mi je mali kurac iste sekudne cim slika bude okacena :)

moraju zenski clanovi da daju sud...muski ce ili da govore da je velik pod uslovom da je i njihov takvog izgleda, ili ce da govore da je premali zbog mrznje

Kako se uopste desi da se slika tvog kurca obre u pvt-u nekog muškog člana ovde. Cak i da si slao zenskoj koja sad hoce da ti napakosti i posalje nekom liku odavde u fazonu hej vidi kako mu je komican penis. Mora prvo da najavi to slanje

- hej imam maestrov kurac slao mi, oces da vidis. Bas mu je smesan.
- neka neka

Msm sve sem toga je patologija

zapato, to se bas i desilo juce, nisi pratio. jedno 30 strana citaj u podjeli sa vukajlijasima pa ces da pohvatas konce.
mora gradivo da se isprati

Prvo smo imali dramu zvanu Maestrovi tigrovi.
Onda Maestrova visina koja se pretvorila u dramu o Maestrovoj duzini. Zatim je nastupila drama zvana Soja i 400 hajduka da bi danas opet bila izvodjena predstava Maestrova duzina.

ma sta okolisete toliko. maestro ima malen kurac i to je to, a jadino nize od njega je njegovo samopouzdanje. ukratko.

zapata brate, vjeruj mi, uzmi citaj lolo

Баба соја и 40 разбојника, па је реме смањио на 4 ваљда

U pravu je Keni, citaj, vredi. Skoro nije bilo onolikog valjanja po blatu.

Ma 400 je bilo na pocetku.

Dajte link odakle da pocnem pls

Slika kurca je mirror selfi znaci nema lazi nema prevare

Dajte kurac da maestro opere ime malo dajte coveku sansu

7528 година има колико постоји ова ротирајућа тепсија и ја се родим у времену у којем људи неиронично желе да виде маестровог китића сјајно

живимо у друштву