Prijava

u cemu je razlika: maestro daj da vidim sliku kurca
i...
reme daj sliku da te vidim da mogu da te procenim?

U tome sto nije ok traziti od muskarca da ti
posalje sliku svog kurca na primer?

Pez pada sve nize u mojim ocima, mislim da je sad vrlo malo iznad cika bulje

сереш маестро са тим падањем у очима

forsiras ga pezose puno, svako moze poslati samo ono sto ima.

Hahaha ali dve večeri zaredom prespavam ludilo ovde, pa nadoknađujem dok čekam bus :D

a znam, sto je najgore bezveze ga je tovariti jer je previse sujetan, sve mu je crno-belo.....znaci ili ga samo tapses po ramenu i smatra te okej ili mu kazes nesto sto mu se ne svidi odma si mu smrtni neprijatelj i u stanju je da ga obliva ladan znoj citav dan dok ne smisli kako da se osveti

Maestro, da si žensko mislim da bi usled velike želje za odobravanjem i pažnjom i nedostatka formirane ličnosti kojom bi postigao isto bio baš baš baš teška neka drolja.

Miki nije tu, Pez preuzeo kormilo

ma ne preuzimam ja nista, nego njegov problem je sto je ekstremno, ali bas EKSTREMNO plasljiva osoba.
evo npr oko te ju tjub karijere, koliki je to zalet bio, oprema ovo ono, teme, entuzijazam, pa naleteo na odredjenu podrsku...i onda kad je video da ne ide kako je ocekivao odma bezanje, ko vas jebe...pa onda ta ljubomora na rodjenog kuma koja se osetila kad su poceli svi kuma da hvale....''ma nepodnosi vas kumara svi ste mu jadni, kaze da ste kancerogeni i savetuje i mene da ne dolazim ovde, miki kumara te ne podnosi shvati to''
da je na kraju rekao da odlazi sa sajta definitivno jer nije naleteo na PODRSKU sto takvim profilima uvek treba, spusta loptu i umiruje situaciju svaki put kad vidi da je sateran u cosak.....iii pazi sad...ukoliko se pojavi sad par ljudi koji ce staci na njegovu stranu odma ce da okrene pricu, odma ce da pusti muda odma ce da se okurazi da vredja, da napada i naravno nece pomisliti da ode dokle god ima nekoga da ga PRIVIDNO brani

mislim da nece da ode da mu onaj oprostajni post ne bi ostao medju poslednjima na sajtu.
otici ce bez pozdrava. :(

Maestro se kockao i sve izgubio. Očekivao je Psa ovde i mislio da će prikačen na njega moći da kara sve i svja. Pseta boleo kurac i sad je Maestro u situaciji u kojoj bi bili Albanci da Amere boli kurac za Balkanom. Ne znas odakle ce vise najebu, dal ld Srba, Makedonaca, Grka...

HAHAHAHAHAHHA

lord podkasta

još ovaj niški akcenat hahah
vrh

samo bih stavio ono ajde ćaoo na kraj svakog podcasta xd

Ne treba slika da bi znali da ima mali kurac,vidi se po ponasanju.

Inače u pogledu maestrove jutjub karijere... previše meri a ne seče. Treba bre uleteti u svaki novi izazov zivotni... sećam se kad smo pravili tarzaniju, isto je bilo, ma kako ćemo, ma nemamo sve probleme rešene, koje će biti teme, tehnički detalji... ništa nismo imali determinisano. Samo smo uleteli u tu spiku i eto sve se lepo završilo

to je isto kao ono necu da se zenim dok se ne skucim, dok nemam vrh posao itd