Prijava

Pa ovako, budući na skorašnju situaciju stvari koja se vrti po internetu u vezi sa jednim od najpoznatijih glasovnih glumaca današnjice Vikom Minjonom, koji se bez ikakvih osnova tereti da je seksualno uznemiravao žene, maloletnice, svoje fanove i kolege godinama unazad. Ako vas zanima šta se tačno tu dešava dovoljno je samo da ukucate njegovo ime (Vic Mignogna) na gugletu i sve će vam izaći, a ja ću ovde probati da to prepričam jezikom vukajlijaša. Sve u svemu čoveku su karijeru uništile društvene i ostale parazitske manjine.

UPOZORENJE: Sledi verovatno jedan od, ako ne i najduži uvodni post ikada!

Zamislie situaciju, odjednom se pojavi informacija o nekom vukajlijašu, dobrom autoru, poznatom ovde i cenjenom da je seksualni napasnik, da je godinama seksualno uznemiravao ljude, i sva ta priča biva podržavana slikama istog gde grli ženske osobe među kojima i pojedine maloletnice.

Odjednom javlja se jedna autorka sa vukajlije koja piše kako je to sve istina, kako je i ona seksualno uznemiravana od strane tog autora. Ostatak sajta naravno tu masovno kreće da traži neke dokaze, ta autorka u međuvremenu javlja kako je pokrenut postupak protiv "napasnika" i kako ona ima dokaze, ali nije dužna nikome da ih pokazuje. Naravno gomila je automatski na njenoj strani i traži da se taj autor makne sa sajta, a to su uglavnom social justice warriors-i tj jest ljudi koji se na internetu bore za nekakvu pravdu (grupa koja veruje u sve što na prvu loptu pročita i vidi na internetu, i posle pokušava da izvršava neku kosmičku pravdu na istom) , dok je druga gomila pod onim "Ili dokaži ili nije istina i tu onda ti ispadaš krivac."

Tu već u ostatak ulazi prvi crv sumnje i ljudi počinju detaljnije da istražuju situaciju. Ispostavlja se da su sve te famozne fotografije nastale sa drugaricama i mlađim sestrama istog, autor se sam oglašava povodom toga gde se izvinjava i objašnjava da činjenica da voli da zagrli osobu sa kojom se slika ne bi trebala da se protumači pogrešno, jer je jelte to veoma glupo.

U međuvremenu javljaju se devojke sa tih famoznih slika i sve brane tog autora i mole da više prekinu ljudi da iskorišćavaju stvari bez ikakvih osnova i kako je optuženi autor zaista dobra osoba.

Videvši da polako gube niti, autorka koja se žali na, i grupa ljudi koji su na njenoj strani, počinju masovno da pene i dolaze do stadijuma gde oni prete svima redom. Autorka na svaki pokušaj komunikacije sa njom i bilo kakvo pitanje šta se tačno desilo preti kako je uhvatila print i kako ga šalje nadležnim organima jer niko nju ne sme da vređa i napada (?), takođe se vode i onim da "Nedužan dok se ne dokaže krivica" važi samo na sudu.

U međuvremenu optužen autor dobija ban na neodređeno i biva uklonjen sa sajta.

Tu kreće problem: Navodne žrtve su "zadovoljne" i sad ulaze u "rat i rasprave" sa razjarenim fanovima tog autora i ljudi koji i dalje ne veruju da se nešto loše desilo bez čvrstih dokaza.

- Ako ste sad pročitali sve ovo, moje pitanje i cela poenta ove teme je: Da li postoje, i ako da u kojim situacijama važi, a u kojima ne važi ovo iz naslova teme "NEDUŽAN DOK SE NE DOKAŽE KRIVICA" i dokle će ljudi morati da trpe sjwovce, feministkinje, pokvarenu lgbt populaciju, sve te društvene i ostale manjine koje već dokazano i javno služe samo da provociraju i da uništavaju živote ljudima koji nisu iz njihovih sfera i koji ne razmišlaju isto kao i oni?

EDIT: Da se ne shvati pogrešno ništa ni protiv feministkinja ni protiv lgbtovaca ni protiv ostalih socijalnih i drugih manjina, dokle god nisu toksična goveda koja uništavaju sve pred sobom jer izigravaju uzvišeniju rasu. SJW-ovci su po difoltu debili.

Barem trenutno nemam sta reci na temu ali samo ako mi mozes reci ko je Viko Minjon(nema ga na guglu) i da li je glasovni glumac onaj sto daje glasove likovima crtanih filmova?

Da, crtani filmovi, igrice...

A sam taj Vic i nije toliko bitan, msm jeste, ta situacija sa njim me nagnala da otvorim ovu temu, ali bukvalno mu se desilo ovo što sam opisao samo sam umesto o njemu pisao o kao nekom vukajlijašu haha

Jesu ti SJW borci govnari ali ti ne znači da dobar dio ljudi nema navalentno ponašanje. Sad je pogodno doba da ljudi prijave ta neprijatna iskustva. Nego neće ni to dugog vijeka, nešto su zamrli, dok ne nađu novu zanimaciju.

Плус и омиљено.

Treba organizovati pajser odrede i ići redom i lomiti koljena takvim ekstremistima.

Електричном палицом.

ako vukajlijašica kaze da je seksulano uznemiravana ovdje onda je to 99% tacno.

mislim da je najsmešnije što na vukajliji uznemiravanje žena uopšte nije seksualno

не знам што ово ме подсетило на оно кад чавез тражи ђачки динар баш никакве везе нема али сам се сетио

kosmopolita
mislim da je najsmešnije što na vukajliji uznemiravanje žena uopšte nije seksualno

po parametrima me too pokreta trazenje sisa u PVT, makar to bio gunning gag, je vec silovanje.

Al kad one sa malecnim sisama ih stegnu da im makar malo vire iz dekoltea, užas. Ono, to što im viri im je cela sisa praktično.

sise ili grudnjake pune pudingom?

Овај отаку Ђото се узјогунио тек кад су дотерали неког аниме глумца до дувара

Где си био кад су развлачили господина Вајнстина. Или тебе права креатора правих филмова не занимају?

Све у свему проваљен си пичко

Da li postoje, i ako da u kojim situacijama važi, a u kojima ne važi ovo iz naslova teme "NEDUŽAN DOK SE NE DOKAŽE KRIVICA"

Човјек је недужан док се не докаже кривица у 99% случајева, мислим да је то основа здравог разума и расуђивања. Али опет зависи шта сматрате под доказивањем кривице зато што докази у овом случају требају бити веома јаки. И сваки пут кад је неко оптужен за сексуално напаствовање или убиство, скроз небитно да ли је славан или не, мора бити доступна јако убједљива листа доказа који су непобитни и не могу се објаснити на другачији начин осим да је осумњичени говно. Невјероватна бројка невиних људи лежи у затвору на основу оптужби оваквог типа из разлога што су људи глупи, скачу на закључак чим виде уплакану цуру, или још горе већи број цура, које тако нешто тврде. Треба имати у виду да те које оптужују на конто неког напаствовања могу буквално све то да раде из одређеног интереса.

Hahahaah glupo poređenje sa vukajlijašima, aj ovako:

Glasovni glumac poznat dosta odjednom počinje da biva optuživan za seksualno uznemirivanje, kao dokazi se bukvalno iznose samo njegove fotografije sa fanovima gde grli iste.

Njegova koleginica jedna, sa kojom je do juče bio super, potvrđuje te priče i kaže kako je on zaista poremećen i kako je i nju uznemiravao godinama, kaže da ima dokaze ali da nije dužna ikome da ih pokazuje (?)

-Znači ti godinama trpiš tog lika, godinama ga ne prijavljuješ, znaš kako se ponaša ko je i šta je i dozvoljavaš da slobodno šeta i da godinama tako seksualno uznemirava devojke, i maloletnike?

U međuvremenu ljudi sa tih slika se javljaju i opovrgavaju te tvrdnje, sam taj glasovni glumac izdaje par javnih izvinjenja i objašnjava detaljno šta se tačno kad dešavalo.

SJW-ovci i feministkinje koji su na strani "žrtava" zašto jer istima je dovoljno da kažeš "muškarac" i taj je po difoltu zlostavljač, ubica, silovatelj itd itd kreću da se gube i da prete ljudima. U međuvremenu ljudi kojima ništa nije jasno ili koji su na strani optuženog kreću da traže validne dokaze, gde dolazimo do situacije, da je koleginica od optuženog, koja ga je jedna od onih koji sa ga optužili bez ikakvih dokaza, kreće da preti svima redom i na svaki pokušaj bilo kakve konverzacije sa njom odgovara sa time kako je lupila print na poruku i kako će isti print poslati svom advokatu i nadležnim organima jer zaboga nju niko ne sme da maltretira (?)

Eto, da ne bi bilo zbunjivanja sa pričom u vukajlijašima.

Феминизам је канцер савремене цивилизације.

јебач пресретач
Овај отаку Ђото се узјогунио тек кад су дотерали неког аниме глумца до дувара

Где си био кад су развлачили господина Вајнстина. Или тебе права креатора правих филмова не занимају?

Све у свему проваљен си пичко

pre 4 sata

Ne druže, ista je situacija i sa "gospodinom Vajnstinom" dok za njega barem neki solidniji dokazi nisu krenuli da se pojavljuju.

Ne branim ja ovog jer je "anime glumac" šta god da ti to znači, nego sere mi se od ujebavanja ljudi od strane bednih internet ratnika i poremećenih glava koje poistovećuju seksualno uznemiravanje ili nedo bog silovanje sa time kad ih neko popreko pogleda ili eventualno zagrli i tako automatski prave ogromne probleme pravim žrtvama pravog seksualnog uznemiravanje/silovanja.