Prijava

ВЈЕРУЈЕМ ДА СТЕ ДОСАД СХВАТИЛИ ДА ЈЕ СРПСКИ ЧОВЈЕК ИЗ БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ ПРЕУЗЕО СВЕ ПОРЕ ОВОГ САЈТОА ВЕЋ ОДАВНО. ОБЗИРОМ ДА ЈЕ ТАКО, ПРЕДЛОЖИЈО БИХ ДА УКЛОНИМО НЕКЕ СРБИЈАНЦЕ СА ВУКАЉЛИЈЕ! ПРЕВИШЕ ЈЕ ПЕДЕРСКИ ВИЂЕТИ МУШКО ДА ПИШЕ НА НЕСРБСКОЈ ЕКАВИЦИ, НЕ МОРЕМ ВИШЕ ИЗДРЖАТ ТАЈ ТРАНСФЕР ПЕДЕРЛУКА.
ПОСТАВЉАЈ ОВДЈЕ ПРИЈЕДЛОГЕ ЗА БАНОВАЊЕ СРБИЈАНЦА ПО ЖЕЉИ. КАД СМАЊИМО БРОЈ СРБИЈАНАЦА УВОДИМО ЋИРИЛИЦУ НА САЈТ

Čika Bolja
Odlazim sa sajta zauvijek, pozdrav 1% sajta koje nije mentalno poremećeno.Šta god vi ovdje pisali pičkice jedne male poremećene, vi idalje nećete imat nikakvog života i nikako na svijetu neće bolit kurac šta ste vi bilo gdje napisali, odsad pišite ovdje šta god oćete, a ako vas ikad vidim uživo BILO KOGA OD VAS, lijepo ćemo se provest. !!!!!

Поздрав.
Желио бих да вам кажем шта уствари није у реду са аутором Чика Бољом. Не сумњам да сте доста пута чули тешке ријечи и увреде с моје стране. Ја се искрено извињавам због тога и знајте да ни мени није лако.
Ствар је у томе да Боља болује од Опсесивно-компулзивног поремећаја. Нико у мом граду не зна да болујем од истог осим уже породице и психијатра. Засад ни не желим да било ко сазна из разлога што би ме неинформисани људи осуђивали. Људи не би знали да је ријеч о нормалном поремећају којег су и свјетски познати научници имали.

Треба да знате да је дио мојих опсесија (присила) везан за шаљиве, да не кажем погрдне, надимке које су ми одређени људи дали. Кад ме неко назове именом које ми смета у мојој глави се створи погрешна слика која ми говори да сам мање вриједан. Нешто изнутра ми говори да сам кукавица и/или биједник ако не одреагујем на дотична имена. У случају да не кажем ништа особама које ме тако назову, у наредном периоду ћу осјећати тугу и страх.

На примјер, кад ме неко назове „Чика Буља“ у наредном периоду ћу осјећати бијес и немоћ. Ствара се погрешно тумачење изреченог и сваки дио мене ми говори да кажем нешто како бих одбранио своје достојанство, које наравно није угрожено... Те да покажем да једном дијелу мене смета тај надимак.

Негативна осјећања ме држе краћи период (неколико сати, читав дан). Према мом унутрашњем схватању оно што људи говоре уживо је битније од оног што пишу на интернету.

Постоји и други случај, а то је кад ме неко зовне нежељеним именом на улици. У том случају негативна осјећања ме могу држати чак и неколико мјесеци. Због једног надимка сам попустио у школи и имао неки јако лош осјећај скоро цијелу годину. То стање се не може ни описати.

Ја знам да ништа од овога не оправдава моје увреде. Јасно ми је да ме сматрате за лудака и не кривим вас. Сам сам крив што нисам научио боље да се носим са овим срањем. Жао ми је. Ако вам то ишта значи знајте да се кајем због свих оних глупости које сам писао и да ћу се трудити да се то више не понавља, макар то значило трајни бан.

Вјероватно вам нисам добро објаснио сву ову причу, ОКП је најкомпликованији поремећај на свијету. Ни поједини психијатри га не разумију баш најбоље.

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D1%81%D0%B5%D1%81%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%83%D0%BB%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8_%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%9B%D0%B0%D1%98
http://www.zenasamja.me/zdravlje/596/opsesivno-kompulzivni-poremecaj

Zahvaljujem na pažnji, obzirom da temu otvaram samo da je pokrijem svojim autoritetom neću se mnogo osvrtati na postove. To ostavljam vama.

haha da li je realno da je svjetski poznati znanstvenici promenio u naučnici posle dve godine kad mu je rečeno da je hrvat... kakav kompleks i nesigurnost

Okej sve, nego da li oni koji govore ijekavicom zaista smatraju da je to muževnije? ZAISTA?!?

ЗВУЧИ МУЖЕВНИЈЕ ЛЕГЕНДАРНИ АУТОРЕ АГИЛНИ. ВАЉДА СЕ ТУ МОЖЕМО СВИ СЛОЖИТИ

Kurac muževnije. Morate da se dernjate dubokim glasom da biste zvučali muževnije da sakrijete taj pederkasti momenat koji normalno izgoverenu reč samo umekšava. Isto kao Rusi što ne pričaju normalno nego moraju da su glasni, jer im je jezik sa gomilom onih mekih slova pederkast. Nije ni čudo što kad čuješ da žena priča ruski odmah misliš da želi da se jebe jer ne može da zamaskira koliko je jezik kojim govori obično cvrkutanje.

Za žene koje govore ijekavicom ne važi isto što i za Ruskinje, doduše, ali to je već malo drugačija problematika.

Brate najjače mi je što ljudi koji pričaju ijekavicom (crnogorci, hercegovci, bosanci, sandžaklije) smatraju da je ekavica:

retardirana/gej/mnogo loše zvuči...

A ljudi koji pričaju ekavicom (srbi iz srbije) smatraju da je ijekavica:

retardirana/gej/mnogo loše zvuči...

S razlikom da ljudi koji pričaju ijekavicom smatraju da ijekavica mnogo dobro zvuči, dok ljude koji pričaju ekavicom boli đoka kako ekavica zvuči.

vala ekavica stvarno gej zvuci. jedino oni tamo iz uzica i tog kraja zvuce normalno.

Da da Užice skroz ok priča ahah

ma ja i dalje ne verujem da postoje ljudi koji svojevoljno koriste ijekavicu, osim ako naglas ne čitaju neke bosanske tekstove da ne kažem ran-ku

pa svi slovenski jezici (ruski, poljski itd) su ijekavica, samo je srbija izuzetak.

jel ovo tema za mali kurac?

edit:
neseri zmaj, potvrdu ti daem da češki i slovački nisu, kao ni poljski

edit 2: ipak je tema za mali kurac

fade
jel ovo tema za mali kurac?

tu je zakljucala kosmopolita na zahtjev vlasnika kurca.

Ма Змај глуп као курчина. И словеначки и македонски такође користе екавицу. Него кажем пошто српска екавица има педерски призвук кад је мушко користи, а исто толики сексипилан призвук кад је женско користи, предложио бих да Срби причају ијекавицом а Српкиње екавицом. Некако све на своје дође у том случају

zbog bulje ne mozes vise ni trolovati posteno.

непожељан си на сајту, а посебно на мојој теми. Притисни дугме odjava

Берлиоз
Ма Змај глуп као курчина. И словеначки и македонски такође користе екавицу. Него кажем пошто српска екавица има педерски призвук кад је мушко користи, а исто толики сексипилан призвук кад је женско користи, предложио бих да Срби причају ијекавицом а Српкиње екавицом. Некако све на своје дође у том случају

Potpisujem