Prijava

Pravda mora biti jednaka za sve, ako je Stratimir već udaljen, verujem da ni Zapata ne bi smeo da ima drugačiji tretman. U vremenu nasilja koje nas je preplavilo, pretiti nekome na ovakav način je apsolutno nedopustivo. Molim nadležne da reaguju.

Ko preti jbt, trazenje informacija nije nasilje. Mozda zelim da ga vodim u kafanu.

Obj napusavanje na tom levelu modz ispadne humor sviranje kurcu.

Sustinski cim ejdus upadne normalnim komentom dobijemo siz situaciju jebacu ti mamu. Msm sve je bledo danas al nekad bi se za ovo bas pusila banana.

Da ne pricam o tome da je nagruvavanje samo sa jednim ciljem maltretiranja.

Da se razumemo, da sam ejdus zapitao bih se dal da dolazim opet i uzvracam na pristojan i uljudan nacin

A dobro, u pravu je cara, ja kad vidim ejdusa na sajtu pisem stvari s ciljem da se lik oseca lose i da mu izazovem negativne emocije. I posle toga se osecam kao posle dobrog kenjanja. E sad mozda to njega ne dotice, mozda ga ubija u pojam, mozda je dupli, al tako je

Ja ne bih realno, kao što masa ljudi više ne dolazi jer su, bez ikakvog razloga, napušavani kurcem na svakom koraku. Dobro ne bez razloga, čopor nekul ljudi su mislili da su superkul i da je to što rade u redu. Kako se pristojan čovek poput Ejda oseća u tom trenutku - ne znam i ne želim da znam. Po svim pravilima ovo je bar sedam dana hladjenja.

Bukv se stvorio kult udje ejdus napise 1/1 normalnu situaciju odma krene averidz napusavanje a po nekad ekstrem ko sad.

Po difoltu. Stvorio se kult da jedan ejdus post izaziva kolektivno skvicanje hotulijanaca ne bi li ga oterali sa sajta.

Nije u duhu vukajlije ni najmanje.

Ovo jeste bio ekstrem doduše, ovako nešto nismo imali - da se nudi keš za informacije o nekome. Prilog tome da stvar eskalira i da se mora zaustaviti. Ono, moglo bi valda da prodje i sa iskrenim javnim izvinjenjem, ne mora možda ban. Mada realno, zaslužen je ohohoj.

Realno Ejdus najpristojniji čovek ovde, tu nema dileme. Svačiji post može da se preskoči komotno.

Da je peki d dzem mod banana bi bila sig

Ili da je Celt mod. Bilo bi mesec dana banane

Nije ni 1 dan hladjenja debilu debilski, svako s 5 minuta staza na sajtu zna da ne trazim 1000 evra za informacije nego teram cirkus.

Ali cara je potaknuo dobru temu, sta je to kod jednog apsolutno nenametljivog clana sto tera ostalo clanstvo da mu pise pusi ga ejduse.

I nema veze s vakcinama, molim vas, ima 50 antivaksera ovde.

Da je Celt mod bila bi seča knezova davnih dana.

sta serete bas i nisam banovao u odnosu na ostale. spemere samo

Bukvalno pavlovljev refleks, vidim ejdus, pisem PUSI GA, dobrih 70% mu ni ne citam.

Bio si bas mega jaje celte kad si bio mod i sad bi zapu dao bar 30 dana

Crlt>peki d dzem

Ali cara je potaknuo dobru temu, sta je to kod jednog apsolutno nenametljivog clana sto tera ostalo clanstvo da mu pise pusi ga ejduse.

OK. ali nije clanstvo nego copor varijanta.

Jedan isprovocira i napravi se kult.
Znam da znas o cemu pricam. Isto sam radio x puta jbg

Ne pamtim kelta kao strogog moda. Tj ne pamtim ga uopste lolo

Ne treba za ovo strogo moderisanje.

Taj period 2011 moderatora to je najgori level nubizma bio ikad. Zato smo tada i pravili najvise sranja na sajtu. U dilu sa buducim modovima looooool

Stratimira su udaljavali za daleko bezbolnije stvari.

Dodje čovek najkulturnije na sajt, i suočava se sa kojekakvim bljuvotinama, još mu se povrh svega ii preti.