Prijava

Ahahhahahahah, stvarno sam ubola. Aukurac xD

Ne maštaju svi da se jebu sa moderatorima to moraš da znaš XD

Jesi bre samo duže ahhahaha moraš da napišeš biće uverljivije ili da dovedeš Rema ili Prova da napiše u odličan Sojo
Tako ide to

Joj Bohor pogubio si se sad.
Ja bar svoje polugole slike nisam slala modu i senila za krunu.
A ti si taj koji masta o tudjem seksualnom zivotu. Ne ja. Moja masta nije na tom stupnju razvoja.

To tako ide kod tebe. Stvarno si covek sklon projektovanju.

Ti si neko ko će da se upeca kad ja napišem na forumu kurvo kako je
To što ti sad letiš sa tim eee uvredila sam te eee primio si se je l da da jesi priznaj to je tvoja mašta

I koj kurac edituješ 200 puta post smisli pa napiši ne mogu da ti odgovorim adekvatno.
Pogubila si se, nesigurna si u sebe je l da da jesi ahahah

Hahahah uuu uboo sam te ajdukurac XD

Ne brt nisam. Ti si neko ko ide i napada ljude, onda ih klevece kad neko izda zapovest, a posle sebi daje sa pravo da tog nekog pljuje na osnovu iskonstruisane pseudorealnosti.
Ja razumem da je tebi dosadno u zivotu, ali mozes se baviti bocanjem, kad vec za sah nemas nekih kapaciteta.
I tri posta kucas jedan za drugim. Ja ne znam sta je vise govorilo u prilog smirnosti neke osobe od toga.

Nećeš verovati al solidno igram šah. Boćanje nemežem to krajišnici piče
Moram 3 posta kad ti tvoj edituješ 3 puta.

Pa editujem zato sto ti pises tri posta mahnito, jedan za drugim.
Stvarno se rasprava s tobom svela na nivo rasprave sa Maestrom.
Ma sve ti verujem, ti si Bohor Istina kao sto rekoh. Ili Bohor Dojava, kad pricas o tudjem seksualnom zivotu.
Cija rec ovde ima tezinu ako nema tvoja xD

Hahah odlične prozivke vojniče

Neko vojnik neko ker koji laje kada mu neko dira gazdaricu.
http://oi65.tinypic.com/2ebrapt.jpg

Pa dobro, ti braniš Soju on Kosmopolitu. Ovo zadnje ti nije neka prozivka realno.

Pa ja njega ne akam da je vitez, on potencira to Tilmić, ja njega prozivam da je potrčko za širenje glasina, ništa drugo. Ovo samo ukazuje na licemerje dotičnog, prati malo.

Ja sam neko ko će stati iza nekog s kim sam dobar pa da je vas 100 ispred
Ti si neko ko će i Zelenog Lukca tapšati po ramenu ako kaže da je Soja ipak dobra devojčica.
Tilma zoveš Tilmić za koga inače govoriš da je najveća debilčina samo da ne stane na moju stranu ili šta je već u tvojoj sujetnoj glavi
Reme ti si tanak kurac pun govana koji je spremam da pije spermu ovde jer je Soja rekla da je to ok

Ej, ja ne uzimam strane. Meni ste svi isti. Jedini cilj mi je da vas zavadim i trigerujem jelte.

Ne stojis ti ispred nje nego ispred sebe. Znaci nemoj taj momenat ja nju branim, kad ste se zajedno u ista govna uvalili. Znaci ti i ona. Ne samo ona. Iako sebe pokusavas da predstavis kao branitelja doticne, ti to nisi, jer si u situaciju umesan isto koliko ona.
To kakva sam ja se tebe ne tice, jer ja ni tebe ni nju nisam u usta uzimala dok vi mene niste krenuli da napadate, a onda klevecete.
I ne znam sta ti spominjes Lukca stalno, coveka kog niti znas, niti ti je sta uradio. Ah da... ne znas ni mene, nisam ti ni ja nista uradila pa si krenuo da seres po meni.

Tilma zoveš Tilmić za koga inače govoriš da je najveća debilčina samo da ne stane na moju stranu ili šta je već u tvojoj sujetnoj glavi

200 000 godina evolucije, da bi nastalo biće koje ne može da skonta ton i kontekst, bukvalno se koprcaš kao Maestro, bedniče.

Dobro je što znaš da vrtiš jednu prozivku do beskonačnosti, koja je pritom prozivka samo u tvojoj glavi.

Čujemo se za sat vremena, kada smisliš odgovor. Poyić.

Sve što ja kažem su prozivke u mojoj glavi a vi što pričate su opštepoznate. Oće to
Sojo ti si za mene Peri d platapus i ništa više
Reme ima jedna začkoljica. Ja sam sa zenom koju vi spominjete iako nije tu u dobrim odnosima, seksualnim ako tako želiš 2 godine pre nego što je postala moderator
Ti si pušač kurca raznim Džimijima od vremen pa do sada. Ti jednostavno voliš autoritet kao što sad i Soju pratiš u stopu i jedeš govna koja ona sere.
Al dobro koprcam se ja šta

Sve što ja kažem su prozivke u mojoj glavi a vi što pričate su opštepoznate. Oće to
Sojo ti si za mene Peri d platapus i ništa više
Reme ima jedna začkoljica. Ja sam sa zenom koju vi spominjete iako nije tu u dobrim odnosima, seksualnim ako tako želiš 2 godine pre nego što je postala moderator
Ti si pušač kurca raznim Džimijima od vremen pa do sada. Ti jednostavno voliš autoritet kao što sad i Soju pratiš u stopu i jedeš govna koja ona sere.
Al dobro koprcam se ja šta

Pa je l bitno je l moderator? Ne mora uvek glava kuće da istrčava kera.

Reme voli autoritet, tebe neko pusta da siris klevete po Fejsu.
Daj saberi se.
Svi smo mi dobri sa nekim, pa ne spletkarimo sa tom osobom. Znas dobri odnosi ne ukljucuju blacenje drugih ljudi.
Pa jeste. Za razliku od tebe koji tvrdis da sam se ja jebala sa nekim iako to nikako ne mozes znati, mi smo solidno prilozili skrinsotova. Od gore pomenutog, do momenta gde doticna prica kako je to prazna pretnja.