Prijava

ја видим да је форум мало запеко последњих 7 дана али молим вас колеге уозбиљите се

Flinston.

Jednom nam je stao auto, i njega smo ubacili umesto motora i dovezao nas je do Sutomora.

Do tad se je zvao klasično. Džeki.

U svakom slučaju jedi govna.

Režiser

(jer reži i sere)

e sad, može i nadimak po nekom režiseru... npr. Spilberg

Niko ne bi znao što se ker zove Spilberg, baš fora.

Iskreno ne volim pse uopšte osim određenih rasa i to vrlo specifičnih. Životinja koja jede svoj izmet i upiški se od sreće kad vidi vlasnika baš i nije za mene...

Zanimljivo mi je da, ipak, kada krenem ulicom, iza svake kapije laje i krevelji očnjake niko drugi do džukela. Očito je to obeležje mase. One najprostije. Imati psa je osobina koja podrazumeva normalnost.

pre pre previše se ljudi loži na kerove smrdljive, stvarno mi nije jasno šta vide u njima. glasni su, smrde, laju, neretko grizu, moraš ih hodati svaki dan da se ispišaju i iseru na livadi pa onda neko na to stane jer prevelik si gospodin ili gospođa da nedo bog dragi počistiš itd.

još velike kerove donekle mogu tolerisati iako mi se gade, ali ona mala govna čivauve i slične avetinje agresivne što uvek laju i pokušavaju da grizu dođe mi da pošutam dok ne crknu.

Jedan moj ortak vidio nekog s čivavom, i on ko iz topa:
"Vidi mačke, ista ker!"

jahahh jovo s kakvim gerijatricarima se to druzis