Prijava

Rusija stoji iza zutih protesta i dosa hahahahahah, nista gluplje nisam cuo u 2019

Hahahah nemoj boljo vise otpade mi cuna obrezana od smijeha

ђилас ради за русе ок све сам чуо сад

Obradović vam pučem,uz pomoć FSB.a dolazi na vlast,formira se ponovno random ustavotvorna skupština,Srbija se proglašava ruskom gubernijom,enklava,nešto kao Kalinjingradska oblast istodobno RS proglašava neovisnost i postaje jedina samostalna srpska država,a Dodik svesrpski Bismarck.

sta je fora sa muslijima i cipelama

Ne bih se bunio ali daleko od moguceg. Glasao sam za dveri kad su se pojavili tek. Jedina dobra stvar u ovim protestima sto se bosko nametnuo kao lider opozicije, iako je dosta daleko od djilasa i jereme. Jako mu zameram sto je usao u szs. Sta ce mu sluge americke za saveznike

Невјероватно колико је глуп и нискоинтелигентан овај каколд Бомбаш. Није ни чудо што му се жена курва.

Мемри ТВ мени драга телевизија... недостаје им анђусна појава једна тамо

Замерати бошку било шта је политички дилетантизам, јер да би замерио мораш да имаш очекивања и критеријуме. Него Ђики и Јеремиах знају да су истрошени куртони којима апсолутно нико више не би поклонио поверење, па потурају њега као свеже лице популизма

С друге стране, ако прича пропадне, пропашће Бошкови протести, ако успе - успели смо сви заједно за Србију

Čukundeda pregazio Solun i vratio se živ, pradeda bio u Njemačom zarobljeništvu 4 godine i ćale bio na ratištu kad je bilo sa hrvatima 6 meseci tipa ili koliko već
Kako bi deci na oči da ne odem i kako bi u 65 godina kad je drugi dnevnik jebao majku kosovarima što su isprodavali sve dole a ja idem da se koljem a šiptarima iz srca Šumadine. Da se ratuje mora volimo te otadžbini naša

Boh potpisujem ovo. Moj cukundjed pobegao iz tadasnje austrougarske u Srbiju da brani kraljevinu, za sve posle njega ne moram ni da pominjem da su ratovali, kako ja jedini picka da budem.

Bosko je dokazao da bi bulju prodao za vlast, cak i zutima. Veliki minus

Te iste zute pishao je u prvim kampanjama

Najveci mu je minus sto bi opet da se kolje sa nama. Sta ce ti to sine Boskarine?

PLIDU MI DA OĆEMO PREGAZILI BI VAŠE BALIJSKE BESKORISNE GUZICE DO PODNE
I ONAJ RAT BI POPUŠILI DA NISTE IMALI POMOĆ SA STRANE
ZATO NEMOJ DA SE KURČIŠ DA TI NE DOLAZIM TAMO I DA TE TERAM DA JEDEŠ SLANINU

GLEDAM OVAJ KLIP ŠTO JE ZAPATA POSTAVIO
KAKO NAROD KOJI IMA OVAKO OGAVAN JEZIK MOŽE DA BUDE NORMALAN

4 izgubljena rata u 8 godina

MI SMO POBEDILI NATO REKO SLOBA 3 1 JE

KAD ĆE BALIJE DA POBEDE NATO ONI MOGU SAMO NA KVARNJAKA DA SE SAMOUBIJU U ZGRADU KO IDIOTI

Za Đilasa gladati kao najmanje zlo