Prijava

Samo ti nube nastavi da me nesto prozivas, nemoj posle da se ceses

Tući će me grobari? :(

a bre sva balavurdija odma na bager, pa vezbajte malo tamo da fade ili nekim iz cekaonice, kako ste bre tako nestrpljivi... posle se cudite kad popijete po labrnji

Au definitvno si prso brt kad ni sam ne znaš šta pišeš. Brz oporavak želim. Ne zbog tebe već zbog porodice. Kapiram da su već dovoljno propatili sa tobom.

nebitan lik misli da zna nesto o meni, tvoje najuzbudljivije zivotno dostignuce je lagano letnje jutro za mene koje zaboravim do popodne... bezi bre u kurac

bombas
nebitan lik misli da zna nesto o meni, tvoje najuzbudljivije zivotno dostignuce je lagano letnje jutro za mene koje zaboravim do popodne... bezi bre u kurac

nebitan lik misli da zna nesto o meni

bombas
Dzonimir je musliman iz Sjenice, graficki dizajner, naprednjak i zvezdas
I ti sad ocekujes da sa takvim nasledjem ima normalne stavove?

Haha ti brt bre sam sebe demantuješ, ne mora ni da se ulazi u raspravu sa tobom. Još jednom sve najlepše na terapiji želim zbog ženice i dečice.

pa nisam rekao da ja ne znam nista o tebi vec ti o meni glupsone, a jebote prelako

A brt mora da postoje neka ground rules u pičkaranju ovde. Normalno je da kad znaš nešto o nekome imaš upper hand, useri ga brt argumentima ne koristeći lične informacije nego samo ono što izbacuje na vuki...

Teško, al to je veština odabranih

ne znam govoris li meni posto si izasrao prilicno opstemestasenje, ali covek je naprednjak jebeno... ne znam gledas li konferncije za stampu opozicije pa kao ovi iz pinka postave pitanje oni kazu izvinite ovo je konferencija za medije, a ne za vas. Tako i ja, ej zamisli da ulazim u smislenu raspravu sa nekim ko glasa vucica, pa daj uozbilji se jebote...

Koliko smo sigurni ovo su ozbiljne optužbe

ti mislis da se ja izrazavam figurativno?

ne znam govoris li meni posto si izasrao prilicno opstemestasenje, ali covek je naprednjak jebeno... ne znam gledas li konferncije za stampu opozicije pa kao ovi iz pinka postave pitanje oni kazu izvinite ovo je konferencija za medije, a ne za vas. Tako i ja, ej zamisli da ulazim u smislenu raspravu sa nekim ko glasa vucica, pa daj uozbilji se jebote...

I ja kažem da si ti npr peder i to je sigurno jer ja kažem to jbg kao što Bolja kaže da zna da su ti ćerka i žena kurve. I zašto bi sad bilo ko ulazio u smislenu raspravu sa nekim ko je peder, a najbliže žene u porodici kurve?

Sad kad je u azerbejdzanu iskoristio je priliku jer bi ga bolja usrao od batina da je u srbiji. Kako neko ko ima sofera moze da se bavi ovakvim stvarima. Covek je ocigledno invalid lezi kuci i drka tablet po ceo dan.

Ma ti mozes Dzonimire da pricas sta hoces, jedno su tvoja laprdanja, a drugo je kad ja kazem. Ja ne lazem. Zakuni se da nisam rekao istinu.

Ove druge necu komentarisati, neki nebitni likovi nesto