Prijava

Сестре и браћо,

Сви смо били сведоци како је чет цркавао последњих година на сваких месец-два и да после тога није оправљан дуже време. Шта су разлози ових сметњи, и зашто се ажурније не поправља, у то не бих улазио. Оно што је битно јесте да овај чет живи у агонији попут коња сломљених ногу, и мислим да је крајње време да му се прекрате муке. Стога покрећем петицију да се чет укине, како би се животни сокови који су преостали унутар Вукајлије концентрисали на продуктивније целине. Молим сагласне да потпишу ову петицију.

Смрт фашизму, слобода народу
Цар

Čekaonica je golo mudo
Za

jedini cet koji je imao fakultetsku diplomu je cet KAFANA, kad su se afirmisali najveci medju najvecima na ovom sajtu

Чет је и овако осакаћен идаље једини занимљив дио сајта тако да ПРОТИВ!

cika bulja hahahahahaha

Cet je sranje ali me boli kurac i za peticiju i za cet i onako generalno

Да те боли курац, не би морао да пишеш да те боли курац.

Protiv. Nemam posle gde da napišem Đ. o/.

Против. Аутор је неискрен

Čet je možda jedino sveto mesto koje je ostalo na sajtu (posle mnoštva definicija zlata vrednih),stoga PROTIV!

Protiv bilo kakvog ukidanja.

Čekamo fejda da dođe pa ćemo se izjasniti.

Ili ukidaj čet ili granica 500+ glasova i/ili barem 5 odabranih definicija za pristup istom.

Гиотто продао се је форумском лобију. За мале паре.

Eh danas svakom stalo do četa i svi sebe nazivaju vukajlija četerima.... kažem ja ukidaj ili sređuj

Bolja je pre svega definidzija... Boljo ti ces ako ostanse ovde postati ozbiljan autor, jer vec umes da pises. Ti i DBSK ste mi u grupu mladih nada

Bolja je pre svega definidzija... Boljo ti ces ako ostanse ovde postati ozbiljan autor, jer vec umes da pises. Ti i DBSK ste mi u grupu mladih nada

LJOLJ