Prijava

Fejd zaista retka debilčina.

Fejd zaista retka debilčina.

Verujem da fejd ne bi imao više razloga da dolazi na vukajliju ako se čet ukine. Nema postove na forumu, nema komentare, nema definicije. Stoga, ja sam za.

Ukidaj čet dok još možeš dok se još nešto s istog može spasiti, ukidaj dok potpuno nije metastazirao u neizlečivu fazu.

KomšijaMašan je pre svega definidzija... Mašane ti ces ako ostanse ovde postati ozbiljan autor, jer vec umes da pises. Ti i DBSK ste mi u grupu mladih nada

У квалитативном распону тема - аутор, досегли смо максималне домете

Бриши закључавај

Ја сам за то да се форум укине. Који ће нам рац овај подијум за дебиле.

ja sam za to Jelenu da jebemo, ako se slazes Boljanovicu napredni

Нисам никад био на чету ал имам потребу да терам уз курац, чет је срце србије, недамо га душманима!!!!! 1389

Идем сад да се упишем на чет

⢀⣠⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⣠⣤⣶⣶ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⢰⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⣀⣀⣾⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⡏⠉⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠈⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠛⠉⠁⠀⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠙⠿⠿⠿⠻⠿⠿⠟⠿⠛⠉⠀⠀⠀⠀⠀⣸⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣄⠀⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠠⣴⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⠀⠀⢰⣹⡆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣭⣷⠀⠀⠀⠸⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠈⠉⠀⠀⠤⠄⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⢿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢾⣿⣷⠀⠀⠀⠀⡠⠤⢄⠀⠀⠀⠠⣿⣿⣷⠀⢸⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡀⠉⠀⠀⠀⠀⠀⢄⠀⢀⠀⠀⠀⠀⠉⠉⠁⠀⠀⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢹⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿

Loše stvari ako ukineš čet: /

Dobre stvari ako ukineš čet: pročistiće se sajt, prodisaće, generalno svi koji se ovde bune već imaju pristup forumu, ima na forumu ona "čet" tema taman tako napraviš fuziju četa i foruma i to je to. Za forum treba 50+ na definicije, samim tim toliko će trebati i za "čet".

Ili napravi telefonsku aplikaciju "vukajlija čet" poput nekog mesindžera, vocapa i tako tih sranja, umesto što praviš aplikaciju da ljudi čitaju definicije za koje ih boli kurac.

Djoto
Shvata stvari preozbiljno

normalni vi jeste li?

Bombas moze li krace objasnjenje sa situacijom oko bolje i ko je taj bolja, daj link do profila

nikakvo ukidanje

kolko mi je puta fade nesto random pomoga sve je smijesno

Loše stvari ako ukineš čet: /

Dobre stvari ako ukineš čet: pročistiće se sajt, prodisaće, generalno svi koji se ovde bune već imaju pristup forumu, ima na forumu ona "čet" tema taman tako napraviš fuziju četa i foruma i to je to. Za forum treba 50+ na definicije, samim tim toliko će trebati i za "čet".

Ili napravi telefonsku aplikaciju "vukajlija čet" poput nekog mesindžera, vocapa i tako tih sranja, umesto što praviš aplikaciju da ljudi čitaju definicije za koje ih boli kurac.

Друже превише озбиљно схваташ овај шаљиви сајт. Ако ти се не свиђа чет, што се да закључити према свим овим постовима, једноставно га немој користити. Једноставно је и на тај начин нико ништа не губи. Мени је рецимо страшно антипатичан овај форум, сваки пост је као пролив и гуши мудросерским ставом. 90% људи пише километарски текст у свакој другој поруци а опет ништа не кажу, јер серу о стварима у које нису упућени. Само у року од 3 дана открили смо да на Вукајлији има мало јаче од двадесетак чистих експерата за столарију. Лоши тролови, лажни експерти, ултра досадни назови приповиједачи, у повећој мјери нарцисоидне главе свеприсутна су појава на овој шаради од форума још од првог дана. Па паметније је и слушати Фејдово петнаесто “da” током дана него неиронично расправљати о дужини и љепоти Мајстровог курца. Интелигентније дискусије можеш наћи и у Паровима и Фарми него овдје.

Става сам да је генерално на интернету чет > форум с тим да су неки форуми стварно добри, док је овај трансферчина од које те хладан зној с времена на вријеме облије од пренагомиланог кринџа.

jebem li ti Jelenu u picku

Bolja je pre svega definidzija... Boljo ti ces ako ostanse ovde postati ozbiljan autor, jer vec umes da pises. Ti i DBSK ste mi u grupu mladih nada