Prijava

Друже превише озбиљно схваташ овај шаљиви сајт. Ако ти се не свиђа чет, што се да закључити према свим овим постовима, једноставно га немој користити. Једноставно је и на тај начин нико ништа не губи. Мени је рецимо страшно антипатичан овај форум, сваки пост је као пролив и гуши мудросерским ставом. 90% људи пише километарски текст у свакој другој поруци а опет ништа не кажу, јер серу о стварима у које нису упућени. Само у року од 3 дана открили смо да на Вукајлији има мало јаче од двадесетак чистих експерата за столарију. Лоши тролови, лажни експерти, ултра досадни назови приповиједачи, у повећој мјери нарцисоидне главе свеприсутна су појава на овој шаради од форума још од првог дана. Па паметније је и слушати Фејдово петнаесто “da” током дана него неиронично расправљати о дужини и љепоти Мајстровог курца. Интелигентније дискусије можеш наћи и у Паровима и Фарми него овдје.

Става сам да је генерално на интернету чет > форум с тим да су неки форуми стварно добри, док је овај трансферчина од које те хладан зној с времена на вријеме облије од пренагомиланог кринџа.

сваки пост је као пролив и гуши мудросерским ставом. 90% људи пише километарски текст у свакој другој поруци а опет ништа не кажу, јер серу о стварима у које нису упућени.

90% људи пише километарски текст у свакој другој поруци а опет ништа не кажу

90% људи пише километарски текст у свакој другој поруци а опет ништа не кажу

Мудросерски вукајлијаш на форуму као неспремни студент на испиту. Каже 15 реченица које говоре потпуно исту ствар на 15 различитих начина све у сврху да би изгледали паметно.

Ne brate zamisli da se ložim na čet vukajlije gde se okupljaju ljudi kojima je vrh humora spem. Pa toga može da ima bilo gde ne treba imati i forum i čet i sve.

Inače smišljam sada jedan poduži post gde ću pomenuti grupu autora zbog kojih bi bila greota ukinuti čet i da vidimo da smislimo da se neka altenativa nađe za njih da svi budu zadovoljni!

Пошто последње вријеме стално радим без престанка, није ме нешто брига за чет. Свеједно ми је.

ovaj lord20 najjaci lik na sajtu xD

Глупандеру , кева ти је проваљена , то ако си ти реко нешто за мене то је једна ствар а друга ствар је истина . Шта си ти ? Бог , па кад ти кажеш речено је јели ? Ти си најобичнија пичкица од метар и 20 кила коме бих поломио зубе као што сам до сад урадио многим таквима попут тебе . Курчиш се човеку кога зову бицепс , то да знаш . А то за Шешеља молим те немој да једеш говна као ни за Деретића јебали те Тадић и Чеда да те јебали пчко масонска продана .
Шунто , што се тебе тиче , често се питам како то да увек долетиш после овог идиота да га одбраниш пошто у расправи не може сам да изгарара . То што си реко да сам педер можеш само преко интернета јер би уживо бројао поиспадале зубе поломљеним прстима . ТИ ЋЕШ ДА МИ ЛАЖЕШ ДА ЛИ САМ ЈА ПАТРИОТА СИСО МАЛА ПОРЕМЕЋЕНА ? Па за тебе сам Бог бубашвабо једна распала и ружна . Дај ако си храбар кажи где си па да се нађемо да ти објасним неке ствари ???

Bokte mazo, broj ljudi koji je utripovao da sam ozbiljan, pa lolčina jbt.

Мастер трол

Слушајте ме вукајлијашки мангупчићи, немојте много да се правитензајебани и да филозофирате, јер ће неко стварно пичку да вам пичке поломи као и до сад што сам ломио таквима. То што кажете да смо изгубили Косово само потврђује да сте издајници, тако да ето вам ош један аргумент. По вама је срамота бити поносан на порекло, а познато је да ако се неко стиди свог порекла, крви и земље не треба да живи, јер управо ТАКВИ иду на терет држави и очекујете да ти та иста држава по којој серетете све обезбеђује, а онда да побегнете одавде уместо да се борите за боље. Ја вам рекох, а ви размислите шта причате.

 “Ni slucajno ne ukinuti cet na Vukajliji! Samo vi gubite vreme pricajuci ni o cemu” — siptarski lobi.

Fejd predebilčina baš.

Može u peticiju da se ubaci i ukidanje foruma ili celog sajta uopšte? Jbg ovo govno jeste nekad bilo okej mesto za izblejati kad nema šta da se radi ali sada je samo onlajn prostor za matorca koji tripuje da je avangarda, a vređa porodicu blago retardiranog klinca.

Sramota me više što se logujem ovde.

bezi bre turcine u pizdu materinu i obrisi tu spermu, a bre nabijem vas na kurac koliko vas je

Ijao kakva prozivka

Kazane vreme je organizuj nekakav Manhunt vukajlija edišn!

Vole li te deca i žena Bombi ili traže nekog drugog čiku?