Prijava

Nixa Zizu izbacio distrek na Janka i još neke youtubere, kancerogeno.
https://youtu.be/QaW4B_ryz4Y

Stanija dobrojevic najveci seljak sa pogacama
Stopala pogace najgora sorta stopala i jos okrugla faca sve je objasnio pezos
Bas glupa tema sto je i za ocekivati od osvedocenog mrzitelja a postovi ivan gavrilovic bora drljaca era ojdanic vau kreativno bez prezvakanih klisea i stereotipa hajde da sad svi pisemo imena seljacina do zore samo o tome da razgovaramo sedam dana a posle klimatksim promenama imenu za kera da se nadglasavamo pa onda o usiljenim osmesima americkih voditelja??

auh brate ovaj bergas me podseca na katona starijeg iz serije rim

Ko je taj legenda neka sigurno

Onda ajmo malo da popricamo o serijama sta kvalitetno skinuti da se odgleda. Onda sta me jos nervira to je internet. Ljudi izgube pojam o bilo cemu i onda razne budale pocnu da se prave vazne i da pricaju lagodno gledam neki stariji post nezna srna se zali da joj otac od druga nudi posao za jebacinu i javlja se mister no kao ma sta jedes govna daj picke. Kao on bi tako odreagovso i u stvarnom zivotu. Sta kukas tu tri sata daj picke za posao sve je jednostavno sto ne volim ove neodlucne... Ja mislio nesto ozbiljno neki rak da je u pitanju a i nije tako strasna situacija to treba uraditi tako i tako u toj situaciji ja cu da ti kazem sa taburea u sobi od mojih roditelja ja ne znam sta je tesko slediti uputstva sve je kako ja zamisljam samo treba slediti instrukcije. E ja bi reagovao u tramvaju tako sto bi zasukao rukave i obracunao se sa siledzijom a ne ko one babe samo cute. I na kraju slag na tortu onaj autor ne znam kako se zove sto je slao gmail na boljinu ordinaciju. Pa jebem ti sve zaostalo daj bre osvestite se govna bre jedna. Zlo jedno internet treba ga ukinuti kao u siriji ili gde vec da se spasi ovaj narod.

hahah al dobar je ovaj deo kad kaze ne razumem prevedi na moj jezik, pa pocne kao mutavac da balavi i mumla