Prijava

El pomeno neko Laneta Jovanovica, predstavnika Bajine Baßte?

Snimio Nixa reklamu za Beograd na vodi
https://youtu.be/PcxP-P-hzmY

pa jel ima ovaj ikakvog srama

onaj Choda pacenik sto vodi oni ko je kolko platio od garderobe sa onim konjskim zuberdama njegovim

Не могу да замислим љигавију особу од тог Цходе ака коњске главе

Ne bih da ispadam iskljuciv niti nepristojan, na kraju krajeva de gustibus non est disputandum, ali ako mi dozvolite - svakog koga ima preko 18 godina i gleda te takozvane jutubere i njihove blogove, potrebno je kastrirati i politi zivim krecom

Zašto polemišete o osobi koja je sa 24 godine završila srednju školu i to jedva?

Darko Lazić bez premca, ubedljivo prvo mesto najvećeg goveda u regionu i šire. Megaseljačina. Zamisli kad čoveku nije dovoljno što se skljokao plašeći komšije i izigravajući kretena u selu od 8 stanovnika, nego onako izubijan naruči helikopter do koga doćopa i nastavlja da se pokazuje i plaši tih 4-5 baba i isto toliko deda. Pa bre govedo neopevano, nema dalje.
https://www.youtube.com/watch?v=mhFFX9k8Lcg
ili oni snimci kad zavija na svadbama , briše znoj sa čela parama koje mu turaju na glavudžu pa ih ugurava u košulju.

Srđan Đoković je pre svega gospodin čovek pa tek onda seljačina

Ратко Мартиновић

najvece seljacina na balkanu su trolovi sa vukajlije, to su intelektualni isprci koji misle da su neki mracni nihilisticki filozofi

medjutim za vase seljastvo, glupost i licemerje ima leka ako se okrenete knjizi i bogu, ja znam da ste duboko u dusi vi fini momci i uzdam se u vas

ценим га да нико нема проблем са тим што овај жужу изгледа добро него га људи шиканирају јер је кретен у глави

не изгледа претјерано добро с обзиром да узима стероиде и тренира цијели живот. неку баш усрану генетику има жужу

Apropo ovog Nikse. Jednom moj cale dosao u kafic da popije pice a konobar bio neki tipa nixa zizu a cale kaze “ovaj misli da je neka faca sto se nabildovao a radi u kaficu za 30 hiljada”

Лорде, изгледа боље од мене... за тебе не знам.

svakog koga ima preko 18 godina i gleda te takozvane jutubere i njihove blogove, potrebno je kastrirati i politi zivim krecom

Slazem se, i to granica od 18 godina je vrlo velikodusna