Prijava

Šta mislite o električnim trotinetima.

Ja sam skoro bio u Beogradu, i vratio sam se bogatiji za dva nova velika saznanja.

Prvo je da je Rasni gospodin čovjek i veći Srbin (u onom metafizičkom smislu da kažem) nego 99,9% onih koji su ga napušavali ođe zadnjih 10 godina, a drugo je da previše ljudi kroz Beograd vozi električne trotinete (u Podgorici sam u zadnjih 20-ak dana vidio samo jedan).

Šta mislite o tome?

Mislim o električnim trotinetima šta mislite.

Бесмислено. Деца нек возе ове обичне, акустичне, а ови који нису деца шта ће им тротинет уопште који курац

Kad sam bio u Beogradu ovaj jedan kolega ušao u seksi šop i brate gleda neki privezak kao kurac i sperma izlazi iz njega kad ga pritisneš, i ovaj što tu radi kao, kaže nekim prepederskim glasom "To ti je kiiita sa speeeermom".

Kupio je na kraju.

A to se i ja slažem brate, skroz besmisleno. Mislim za djecu okej, ali njima je opet kapiram bolje ovaj obični trotinet jer im to taman dođe malo da se istrče i sve, a opet ih brzo prođe volja da vozaju te stvari tako da ne baciš onoliko para kolko bi bacio na električni...

A za odrasle mi skroz nije jasno nimalo. Za te pare možeš da kupiš solidno biciklo sportsko i da izgledaš znatno normalnije i da ideš brže. Možeš i na planinu sa njim ako ćeš, a sa trotinetom možeš niđe.

Kontam da ne razumes jer nisi iz beograda, zamisli da radis u centru i zivis na par km, zajebano za parking bolesno u oba smera. Msm ja nemam ali znam ljude koji imaju zato, ja furam peske jer mi je posao na 1km xD

Pazi brate nisam u toku šta se dešava u Crnoj Gori, preciznije u Podgorici, ali i da je PG cela raskopana i da je sam centar grada totalno izolovan ne od ostatka sveta nego od ostatka grada i kod vas bi se mnogo više pojavljivali ti elektro trotineti.

Voziš li ti brate električni trotinet?

Запањујуће је о чему све људи имају мишљење

Izgleda glupo ali zato što nismo navikli da štedimo bespotrebno rasipanje energije plus znojenje, ušteda vremena, novca (za gorivo, taksi, parking), a i zdravije je i čak i brže nego standarni vidovi prevoza. Gledam ih ja po Podgorici, nema ih previše ali nisu ni rijetki, dio preko Morače i City kvart samo.

Колики си бета мужјак на скали од 1 до возим електрични тротинет

Kako je električni trotinet brži od skutera?

Gluposti brate, brži je onaj tomos mali od 50cc

City kvart je za debile

Brže stigneš jer pičiš trotoarom a ne saibraćajnicim za motorna vozila. I možeš ga na radno mjesto unijet, a skuter moraš parkirat napolje, pa je mogućnost za otuđivanje prevoza umnogome smanjena.

A viđećeš ti šta je debilno naselje kad u Sadine nikne novo naselje za paraše (to je ona velika poljana iza Elastika u Tološe).

prevozno sredstvo za debile i jadnike

Bravo gospodine anonimus ispao si dosta muzevniji hejtovajuci stvari koje ne razumes jer si iz picke materine

reci za neki kvart u podgorici ili u sapcu da je sranje jer je iz picke materine, a bukvalno oba mesta zajedno imaju 50k ljudi je bas debilno.....podgorica je bas cemeran grad, sve je sivo i nema drveca i ribe uglavnom ne lakiraju nokte na nogama

generalno se odnosi na sva mesta u cg