Prijava

Capt ne lupetaj ni bager od 40 tona nije 100 evra po satu

Imaš lepih stvari, informiši se o materijalima, msm ono samo nemoj stiropor da lepiš na kuću pored bezbroj ukrasnog kamenja i cigli, bolje da ti bleji omalterisana nego da lepiš jebenu plastiku na kuću
https://www.jonimpex.rs/shop/dekorativa/staklene-prizme/

100€ po satu kosta, njegov kamion za zemlju, njegovo gorivo

EDIT : tvoje meze

Prizemna kuća ti je 250-280€ po kvm od temelja do krova. Toliko ti je i u montaži, tako da jeste malo veće cimanje da je radiš sam, ali dođe na isto u suštini, plus što možeš arhitekturu prilagoditi svojim ličnim željama, možeš i u montaži ali nije to to. Šank unutra da ozidaš obavezno, kupatilo ti treba veliko za đakuzi

Koji ce ti kurac kuca ako nemas ribnjak?

Ovu sam slikao s proleća, kuća je rekao bih iz '30ih ali kapiram da ti se sviđa ovako nešto Maestro
https://ibb.co/2SfKr59

Debilu, aj da te udostojim odgovora, iako ne zaslužuješ... Metar i po dubine za ribnjak je siguran recept za riblju čorbu, voda bi u takvom plićaku prebacila 50 stepeni u avgustu, šupljoglavče

sad me zivo zanima da cujem sta ce mu rupcaga 10x5x1.5

Majmuncino needukovana, jesi ti svestan koji termicku inerciju ima voda? Ili (ekvivalentno) standardnu entalpiju formacije vodene pare?

Ako temperatura vode i predje temperaturu vazduha (moguce samo u gejzirima i termalnim izvorima), jesi svestan da onda gubi energiju da bi grejala vazduh?

Sto lupetas o stvarima o kojima nemas pojma? Idi se macuj kurcem sa bombasom, to je tvoj nivo

Kapetane, nisam ovo ocekivao od tebe. Necu ti nista reci jer si mi pomogao sa onim zadacima za dete.

Nisam imao nameru da te vredjam, Bombase, ali sta je ono sto ste malopre pisali?
Sam se spustas na njegov nivo

kazem ti bolje cuti, dovoljno je.

Evo moj pasanac nasao za 3000 po satu covek mu kopa kanale neke. Pa za bazen mi treba kakav kurac ribnjak

Malo je 1.5m, bar 2m ako niste hobiti

Stvarno bombas, iskuliraj stratimira, vidi se po postovima da ga muči neka opasna muka.

Ma gamby to je zato sto ima tih montaznih bazena samo ih spuste u rupu i to mi je do jaja prica. Nema dubljih od 1,5m. Za ove dimenzije je cena 430k a ima i manjih. Jeftinija varijanta od gradnje citavog bazena sto je sig 10k evra