Prijava

Ovde ćemo pratiti pad i srozavanje malog prepotenka, sad je uspešan al za 47 meseci pravimo presek.

47 meseci je za tačno 3.9166666667godina.

Al videćemo, želim mu sve najbolje.

Погледао јутрос. Јбт ово је бар три пута већи канцер од ријалитија, али буквално

hahah poceo sam da se smejem u prve 33 sekunde klipa kad je izgubila ova glas i krenula da prica iz dijafragme

Al majku ti jebem i drzavi i televiziji kad se ovako javno diskutuje o tome kako su se dvoje maloumne djece sa viskom slobodnog vremena i para posvadjali

baka prase bi bas redovno dobijao indijansku vatru po rukama da mi pravi ovako bezobrazne i cinicne face

Saznah maloprije kako je Fil Tilen snimio pjesmu sa nekim od jutjubera, nije bas ovaj magarac konkretno ali neki slican. Jbt Fil je imao dobru brzinu i flow, kako mozes dozvoliti sebi toliko da propadnes da snimas pjesmu sa JUTJUBEROM, i to jutjuberom za djecu i debile.

Bukv su oni Juiceovi momenti sa narodnjacima klasa za ovakav postupak

https://youtu.be/20V9uzBvCd8
Тај исти Фил Тилен је позвао Баку и још једног ретарда у подкаст. Одгледао сам само 5 минута, више није било изводљиво, обојица само лупају нешто неповезано смијући се сами себи без чега се не би ни знало да проваљују неке форице. Па боље вјештине разумног говора имају Гастоз и Змај кад се свађају ко ће попит каву, ово је сасвим други ниво дебилизма. Морам рећи да сам и импресиониран на неки начин. Живо ме занима како изгледа просјечан гледалац овог аутизма у хеланкама душка дугоушка, један од тих милион и по. А Цхода са овом коњском главом и неопраним зубима је још тужнији случај од прасета. Ко скупи овакву екипу јебем ти вријеме ненормално.

Ne bih da vas plašim ali budućnost ove zemlje je u rukama njegove publike i tzv. fanova. Pa vi vidite u kakvom smo kurcu onda.

Elem, moj predlog za usmeravanje jutjubera, kažem usmeravanje jer oni ne idu nikuda, jednostavno, kao država pridješ svim jutjuberima preko 200k subova iz naše zemlje (koji nisu kanali koji prave srpske verzije crtaća dedi finger itd) znači janko marko choda moda blabla... i daš ultimatum: svaki peti video će ti biti edukativne prirode: temu biraj sam, reproduktivno zdravlje, istorija, fizika, o planetama nešto... odbiješ li, naći ćemo kao država način s jutjubom da te demonetizujemo kako stignemo, ili ako ne uspemo s jutjubom, ipak smo JEBENA DRŽAVA, naći ćemo način da ti zagorčamo život.

To je jedini modus, jer jutjub je jednostavno deo nove postavke sveta, a jutjuberi jako moćni i ponavljam, neće biti drugačije nikada više

P.s jedino zamišljam Janka koji je blago retardiran kako priča o Saturnu nešto jbt ili o Stevanu Sindjelicu

Izgubio sam simpatiju zbog te budale od krmeta. Samo kažem.

Kako to jbt? Baka prase ti oteo simpatiju?

stevco mi ovako po ocima izgleda kao da ima neke azijatske krvi potomak dzingis kana i slicno