Prijava

Pez šuri ovde
Kad izvadi info koji je besmislen i predstavi ga kao normalnog sasvim guru jebe srednjeg brata ok šta idemo dalje hahaha

MENI JJE PRVA ASOVCIJACIJA NA JELENU OVO
https://www.youtube.com/watch?v=1tHwDlkUiP0
A PAZI KOMENTAR DOLE HAHA

Iva Devic
7 months ago
Da nije njega nebi nista imala

14

Dragan Nedeljkov
Dragan Nedeljkov
2 months ago
Da nije nje možda ni on ne bi imao sve što ima danas...nemoj da zaboraviš da je ona sa njim bila mnogo pre nego da on postane slavan

4

R838
R838
3 days ago
@Dragan Nedeljkov Kakve ona veze ima sa njegovim uspehom i talentom? On ima to sto ima zahvaljuljuci sopstvenom zalaganju i predispozicijama, nezavisno od toga kad je nju upoznao. Ne bi nista imao bez nje, kako da ne.

1

Dragan Nedeljkov
Dragan Nedeljkov
3 days ago
@R838 majstore, menjaš teze, ja samo hoću da kažem da ne treba niko da govori kako ona ne bi imala ništa bez njega, jer je glupo, iz razloga što je ona bila sa njim pre nego što je išta postigao u tenisu...on je u nju bio zaljubljen još u srednjoj školi...poenta je da ga nije "nahvatala" bogatog i uspesnog

Dragan Nedeljkov
Dragan Nedeljkov
3 days ago
@R838 P.S. ko na ovom svetu može da postigne išta bez podrške ljudi koje voli ?

Nenovak je cum bucker za pepea hahahahahahHah ne ovaj pez je NEOPHODNOST

хахахахахах кам дампстер хахаха па ка о

реално то је та слобода љубав што прича пепе јебу се у дупе на мдми по плажама богаташким

како бих шараповој омазао курац о оне дуге глатке ноге.

Ahaha ali kolo se ja ne trudim da ispravljam typo BUCKER HAHAHA

Pezos se druzio sa novakom od malih nogu poznaje ga bolje od roditelja

on je toliko crkava izgradio a sta si ti

Dajte jos detalja i afera sta su djokovici familijarno muljali kao ona prica kad su "humanitarno" gradili neke skole od tudjih para, a onda dodatno jos nisu placali ni izvidjace kao ipak ovo mi radimo iz humanosti

Sarapova bas do jaja prica engleski, maltene kao maternji ne vidi se naglasak kod Djovaka se tacno vidi da nije Amer, ali kod ove jebulje ne vidi se prica skoro kao ja

znam za onu djokovic fondaciju koja je skupila kao preko 100k evra a djokovic dao samo 30 hiljada ostalo neka treca lica ali to se ne prica zaokruzicemo na 100k da je dao

Malo je poznata afera sa prodavnicom sportske opreme u sklopu jednog sc

Nebojsa Nebojsa
Сељанчура неотесана... професија јелене ђоковић - Супруга Новака Ђоковића. Курац би она икад одржала неко предавање да није његова жена

Пре 2 године

Ja sam vec davao pricu sto je moj ortak imao iskustvo sa Djovak faundejsn.

Ako misliš na family sports onda nije malo poznata

Tj. Bar mislim da nije

ко је причао овде ако је ико уопште, како малтретирају раднике у оном генеричном ресторану што имају хаха

чуо сам још то од неког да типа крате их за плате бодују их оно фазон кина соушл кредит, стриктно пауза 4 минута и 30 секунди ко прекорачи иде код сркија на разговор и те фора

haahah pricao mi je jedan prijatelj kad je djovak dosao u neki kafic gde je on radio i nije ni baksis ostavio cak je i zahtevao da mu ovaj vrati nesto tipa 250 dinara je bio kusur ako se secam toliko mi je to nepojmljivo da mi on nije pricao ne bih verovao ovako da procitam negde kolika kosovarcina moras biti