Prijava

napisao si cirke umesto obavesten?

gasi vukajliju vrati se tome sto radis, jebes ovo.

Sta pijes ce

Počeo pivom, prešao na vino, neobavezno skroz lol

pa mozes da se prepires i ovako bez da se emocionalno unosis u to, cisto zbog sporta?

Kad dodješ u moje godine, shvatićeš :)))

Nemam vremena brate, šta sad :-D

Kad dodješ u moje godine, shvatićeš :)))

sta jbt ko da si nesto mnogo stariji. jel si udario u 40?

Ou jea.
Mladjani celte.

uvek ima vremena za razgovor gde ljudi razlicito razmisljaju. inace je zivot dosadan jbt

Nije. Samo ispuniš vreme stvarima koje voliš da radiš, prirodno postaneš bolji u njima i probudiš se jednog dana kao imovina, a ne kao odgovornost.

novi zeland jebeno :)

NOVI ZELAND!!!!
Jebemo brate u ragbiju, nema nam ravnog, nekoga da nam stane rame uz rame. Vidim ovi tvoji celti na SP duvaju od Japana, tima sa kojim se mi sprdamo. Mislim da im je trener iz NZ, baš kao i onim željnicima iz Gruzije.
Da ne počinjem spiku koliko jebemo u jedrenju, mislim ipak mora da se poštuju Ol Bleksi. Preko 90% internacionalnih pobeda, mislim da su zajebali američki basket tim, ili su tu negde.
Koja je lolčina bila ono kad su nas Irci pobedili prvi put u tri hiljade godina, hahaha

Cela nacija bila u tripu TO BRATE IZ IRSKE, SJEBALI STE OL BLEKSE JEDNOM, TAKOEEEE IDEMO SAD DA PIJEMO DOK SE NE USEREMO!!!

Pa sto ti slavis te pobede

znam, pominjali su na fejbuku nesto na foru slusajte kiviji niko ne pobedjuje isrku 30 puta zaredom. NIKO!

mada vidim nesto u poslednje vreme vam ne ide nesto protiv iraca konkretno

Brate jel si realan.
Silujemo u ragbiju, ovo SP je naše ionako.
Smešni ste, gubite od Japana jebenog.
A ušli kao favoriti, usralo vas da nas pobedite jednom u eonu.
Ja da živim u Švici bih se pre vadio na Alinghi koji nam je oteo AC pre petnaestak godina, nego na beznadežne keltske ragbiste.
Dobro, uvek imate Škote, koji su još gori od vas.

nisam ja toliko u tome, dzaba se ljutis

Ako ih ne možeš pobediti, pridruži im se.

Najgluplja poslovica ikad.
Pobeđuješ jedino ako ostaneš svoj, koji kurac. Koncept mase na maksimum. A masa budi bog... i sad budi ovca jer svi bleje. Ma važi.

Neka puši kurac ko je izmislio "bez starca nema udarca".

Isto Ćutanje je zlato ...

Ma leba ti?

Užas jedan.

jeste ponekad, nije to u rangu pametniji popusta.

Nisam starac ali umem da udarim

jeste ponekad, nije to u rangu pametniji popusta.

Dobro, slažem se malim delom, samo kad je u pitanju ignorisanje.