Prijava

једино по чему се разликује од Ердогана је дужа коса

хсхахаха

Хахах а ложиш ме за јебеног расног на слави буразер га твој звао шта? Ти као да си крао из цркве к'о Стефћа хахаха

Zapata- - - - - Tarzanija

(tišti ga još(nedovršeno))

(daniel pojeo svu drogu)

Mene Zap sa tim stolicama podseca na Travoltu. Kad Kale kaze da ce da baca rime a Travolta pita a sta cu ja, ovaj mu kaze da ga odjebe, pa ti isto.

Onda ovaj mucenik pocne da improvizuje i igra nesto.

https://youtu.be/-mb-QaeeZ4s

A što sad odjednom hejt druže?

U skladu sa temom

Nema hejta druže moj

Pa nemamo ti i ja medjusobni

Ma zezam se bre. <3

Al najjaci je Travolta sto ne jebe Kaleta ni 2% i prica preko njega "ovde dzon travolta deste amerikanci"

Baka prase ukrao travolti ovaj mark muv.

Elem u pogledu Tarzanije i to: propao je sajt bez mene, ne postoji, stranica fb koju sam uređivao maltene sa 300k pratioca (skoro svaki status bio moj), ne postoji, a ovi dnevnjaci su se sveli na reklamne skečeve za maxbet. Tako da to je to što se tiče te priče.

A kakva je to govedina bila izmedju Tilma i Pseta, nisam školovala?

Мачке су хаос направиле на Новом Зеланду. Истребиле гамад и разне киви птичурине. Нећете умаћи мојој шапи, неприлагођени!
https://m.youtube.com/watch?v=GtAIo7de3wU

Узгред, мени је много интересантнија психоза овдашњих глава, него анимозитети... Тилмо провоцира Келта како му фали српски тамо у туђини где зарађује најмање десет тусућа франака месечно у једној од топ пет земаља за живот на свету док њему за шесто евра газда набија кулен у дупе ако га не испродаје преко таргета, човек се са 35+ теши тиме што је ОСТАО ОВДЕ, жена га оставила због менаџера из такође Златиборца, са којим правом кењаш некоме, па тачно те за десет година видим као достојног наследника Бобана Здравковића на тој столици, у истој пози и са којим промилом више у крви... Онда имаш Декуја, мусавог крмка који мисли за себе да је фрајер јер је упропастио пар малолетница које капирам да сви јебу јер ако су му се натртиле за ђус водку и вожњу колима, то је то... имамо и Псића са сличним комплексом, са тим да је он већи дегенерик, получовек са полудипломом полуфакултета "ај дај чисто да завршим нешто"... и тако даље. Бохор архетип сељоберчића, листи нема краја али имам неке обавезе сада

Tilmo je u pravu donekle macak. U principu nigde ti nece biti 100% sve potaman. Imam osecaj da kad dodjes u situaciju da ti je sve na mestu da je to otprilike trenutak kad umres, tako da to je to.
Problem je doduse kad se fokusiras iskljucivo na lose stvari kod drugih, jer onda najverovatnije propustas da ispravis stvari kod tebe sto ne stimaju. Komunisti su usadili to misljenje dugo na foru truli zapad, nema dusa i tako to, jer onda gledas i razmisljas, ok jeste imaju bolju medicinu, infrastrukturu, sigurnost na poslu, uslove za zivot blablabla, al nema to dusu. i onda kazes ok, nemam ja ovo prvo, al imam dusu i ok sam sa tim. I onda i ne pokusavas da mozda napravis bolje onde gde moze da bude bolje, jer to znaci da ces da izgubis dusu. i tako to :)

A generalno, svi smo u istom sranju, rodis se, ako si srecan preneses gene dalje, ako si bas srecan prenes gene i svoju pricu dalje, razbolis se i umres, i to ceka svakog. Muka je ako uzmes pa tako racionalizujes sranja oko sebe

Koji ti je orginalni nalog.