Prijava

Sve će krenuti bolje kad ugasimo džvedždu. Grobari će znati da je Srbija na pravom putu i da nisu uzalud trošili energiju, a musavima će laknuti poput nekog ko je počinio krivično delo, pa ga milicija skemba konačno. Biće im krivo, ali će osetiti ogromno olakšanje jer je izvor njihove sramote nestao

dobra fora bombas

molim bez ovoliko oftopika
s kim je bese hteo da se bije valdemar kad su ga zvali vlade limar?

Mačak je reme ili ona njegova promiskuitetna, nema druge.

Разделио сам шифру неколицини људи. Са молбом да се држе аутентичног стила Мачка у чизмама и ћирилице. Можда ћу и Тилму, жао ми га је, није он превише лош човек, ето реновирао стан, хтео да свије породично гнездо, а дроља га оставила... Ожени се поново, немој да се патиш. Иначе не капирам те ваше јужњачке жене које лелемуде о некој љубави, а ето продају се за скупљи ауто и генерално тешке су курветине. Овај пут ружнију, Тилмо.

hahah definitivno reme

Ok lorde od tankog vrata i njegova konkubino.

Не стижем никако ових дана да похвалим Еришу, препознао сам његов таленат од првог тренутка, сада се показало да је моје мишљење о њему као истински проницљивом, детективском уму, тачно, хумор такође баш по мом укусу.

Бај д веј, буди речено. Розбратна између Влада Лимијера и Грањке је један од лепших момената сајта

Haha ne stiže danima da napiše pohvalu na vukajliji kao zauzet je hahhahhaha lol.

Нечовечно је прозивати Тилма. Кад год ми дође имам неку задршку. То је као да шутнеш циганче. Можда је стварно дупли налог мали ублажај за ту дилему

Мада ваља с времена на време састругати то гованце са ђона

Hahaha, lord od tankog vrata i promiskuitetna mu treba opet jašu.

Al sa par naloga pišu iste idiotluke i kao mi se pravimo da ne provaljujemo hahah

Šta lupate nije ga ostavila žena

Kakve veze ima.

Reme i TREBA furaju tu priču. XD

Ништа ја лоше нисам рекао Тилму, напротив! Сматрам да сам му помогао. И он то зна.

Ej, bez šlihtanja reme.

Reme se kurči al kad se pomene "kurčenje" njegove lepše polovine odmah postane ponizan.

Ako je voliš, oprosti joj što je (nadam(se)) pisala po vukajliji o penisima.

Колико ремеа има на овом форуму тј колико суџук ефендија мисли да их има

Lol Reme jebeni
Da bi razmazivao nekog govnima devojka baš ne bi trebala da ti se jebe ili fazon ni flertuje s pola sajta inače nemaš keca u rukavu
Mislim nije da je sad to neko pravilo, možeš biti bez obraza i časti pa da se praviš da se to nije desilo kao
Ako si uopste pisao na ovoj temi pošto sam negde video da si promolio svoje rogiće XD

cuo sam i pseto i bohor da su imali neke nesuglasice bilo je nekog ogovaranja nzm...