Prijava

Ajde da se razresi bar za mene mksterija kako se svi znaju medjusobno. Jel su svi ovi autori prijatelji na fb pa se zna toliko zadnje u nizu taj reme tj njegova devojka isto autorka(koja?) Na ovom sajtu koja koketira sa drugim clanovima. Kako bre se dodje do toga da svi znate sve o drugima? Tilmo vozi kulenje ovo ono ajde to je ok (mislim gde radis je normalna informacija) ali svasta se desava mimo vidokruga slabije aktivnih clanova ovaj neki zavrsava fajultet medicine orvi put cujem za njega 5 drugih ljudi kao pise nesto svi se znaju svi studenti.

Svi se znamo i svi smo protiv tebe

mačak ne seri, ne prozivam nikog, jednostavno decxko za svakog ima neki potcenjivački komenar, rekao bi svako da je Bekam eventualno što možda i jeste, a možda je o bogalj pa onda leči frustracije, evo brt pokaži ja sam to pa da ti svi popušimo, ali naravno od toga nema ništa jer je karakterna pičkica prve vrste, ko hoće opkladu prihvatam

Kako bre se dodje do toga da svi znate sve o drugima?

Jednom mjesecno se odrzavaju Vukajlijaske orgije, i tu se svi duboko upoznamo, dok je bilo zena na sajtu bilo je zanimljivije, ovih zadnjih par su bile bas bezveze

Sto si protiv mene kosovac

Da mali mujo ali zasto trazis devojku na vukajliji kako bre do toga dodje. Ja napisem definiciju napisem komentar napisem post to je to. Sta sad pisem privatne poruke sa nekom devojkom i sad se kao dopisujemo i izadjemo ili svoju sadasnju devojku pozovem da dodje na vukajliju?? Zar mora sve da se mesa. Svuda da se pustaju pipci. Zasto bre mi srbi moramo da seremo po svemu odvratni gadovi. Svuda moramo biti aktivni sa svakim dobri sad ja jedem picu u nekoj piceriji ili pekari i sad moram znati tog kelnera ili pekara i sve da znam o njemu da bacamo neke fore i kao moze li popust stalno kupujem. Ne ja kupujem 2000 puta kod istog prodavca i castim ga ako je kvalitetan i ne kazem ni rec osim dovar dan dovidjenja sa drustvom pricam a on je obican radnik radi tu alo. Naprimer.

ovo je atomski mis samo jos retardiraniji pokusava da bude

Ovo je ATOMSKIJI miš hahaha

Da, bukvalno zvuci kao atomski. Za atomskog dugo nisam bio siguran da li je trol ili ne, na kraju sam saznao da nije

EDIT: hidrogenski mis

Jel toliko neprijatno da ja budem pacijent a doktor doktor. Cuti majku ti jebem budi to sto si nemoj odma trtljati da ti bude lakse seljacku ti mamu jebem ima sad da cutim da se pravim nem samo rukom da pokazem sta hocu i dovidjenja picka vam materina evo pare za hleb i nosi se u kurac. Ma jok hocu da znam sve o tebi sve o tvojim unukama kakva ti je snajka da mi vude lakse da kazem i ja tebi kakve imam probleme a ne ko oni na zapadu da padnes na ulici samo bi prosli onda ima da ti idem na slavu dozivotno jel ti dobro oces maramicu jel vlaznu ili obicnu ja sam isto tsko jednom samo ne trrba paniciti gde zivis jel ima vrucine sta ti bre hocrs vidis da gospodjici nije dobro molim vas zaustavite vozilo aman majstore kakv ste covek kociii koci na autoputu. Pusti bre doktoru da je doktor pusti prodavcu ili bilo kome tu njegovu ulogu nemoj da kroz neke stosove pokusavas da se sprijateljis nece te pojesti nije neprijatno kad je tisina ne gleda te popreko nema nista protiv tebe aman bre svako nek radi svoj posao i gleda svoja posla.

Ma ja nisam suguran ni da vi razumete sta ja pisem
Mozda da pitate starije da vam objasne

запата личи на гагу стајлса

To bese onaj sako iz moskve lol

хоулту —- еру

Једина два лика који су се посвађали око спарташке војске

Oce neko da se animozitetuje?