Prijava

hahah macak u cizmama daj mi sliku kosmopolite bukvalno je po nekim pricama zamisljam kao najlepsu zenu od 40+ godina na svetu po nekim pricama ovde...navodno je brutalna ribetina

+1 na ovo Pezosovo, i ja sam procitao svakakve komentare ovuda

hahaha kajzen je prvog dana kad je ukinuo modove banovao na duplom jer sam postavio sliku kosmo

Јао епруветар разочарао си ме. Нема модова, нема каизена, а тебе и даље страх да јавно слатшејмујеш, слаб си на мизогини

jos mi je bio glavni profil banovan tad upravo od strane penzionerke

ahahah a daj eru lozis da je ovo ona, bukvalno neku sparusenu bakicu si mi poslao sa glavom kao pravugaonik

totalno sam je jebazovnije zamisljao onako osionu, kao neku vrh utegnutu picketinu od 45...ovo je...necu da vredjam ali sranje

jebiga nesigurnosti je prenela na vukajliju

Pezose ruku na srce da je neka vrh ribetina ne vjerujem da bi bila toliko frustrirana

Пез, рекао сам ти... Не желиш да видиш. Не знам како ћеш ноћас спавати. Има један детаљ у вези са њеном фацугањом који, оно.. вен ју си ит, јур шит брикс... Обрати пажњу на предео испод носурде... где расту бркови мушкарцима... и њој

Као да си на циглу ставио паприку по средини, горе неку плаву краћу перику, маркером нацртао очи и уста и додао један Павле Вуисић стајл мустаћ

Da bi razmazivao nekog GOVNIMA

I dalje Kosmopoliti šalješ polugole slike na traktoru?

Al najtužnije je što se predstavljaš ovde kao bačje, a čak je i suva šljiva pričala kako si smarač.

Tilmić sve što budem imao da ti kažem, reci cu ti sa svog naloga. Ne sekiraj se. Niđe veze ko je Mačak.

zasto imam osecaj da kosmopolita cita ovo iz offa sve hahahah

Комбинација Ере Ојданића и Милоша Бојанића даје Еру Бојанића и Милоша Ојданића