Prijava

Nacionalizam kao poslednje utočište hulja jasno označava da entitet koji ga propagira nije mrdnuo dalje iz svog sela.

bombaš je jevrej

jesteee nismo nikad upoznali hrvata...

Jebem li ga, do sad sam se uhvatio da do generalizacije dolazim ili kad nesto necu ili kad ne mogu da razumem.

Jevreji su ok.

nAcIoNaLiZaM jE nAjGoRa bOleSt

razumljivo je da vise hrvata mrzi srbe jer je na njihovoj teritoriji vodjen rat, pitao bih koliko bi drugosrbijanaca sralo o bratstvu da su gledali rat i razaranje na svom KUCNOM PRAGU (roki v. referenca)

ja sam imao bas dosta ''dobrih'' drugova hrvata...msm ono drzali smo se zajedno na poslu i tako to, blejali na picu i cigarama....medjutim kad smo se jednom ponapijali onda pocela polako da izbija ta njihova ustavsina iz njih....pustaju tompsona, pusti neko cecu odma skacu sklanjaj tu arkanovu cetnikusu...pa hrvati su narod sa najvecom istorijom na svetu, najvece ratnike su imali u istoriji, imaju svoj jezik izvorni za razliku od srba....mi cak i mesece zovemo kao amerikanci, oni imaju svoje nazive itd itd

tako da nek puse kurac svi....od tad sa njima kad ih vidim samo im salutiram kao vojvoda zivojin misic i prodjem dalje

pa hrvatski je slovenskiji jezik od srpskog to nista ne dokazuje, oni su ostali privrzeniji zapadnim slovenima a mi vizantiji

ne znam, ne zanima me uglavnom kao hrvati imaju najbogatiju istoriju na svetu, srbi nemaju nista bili samo pod turcima, hrvati imaju neke vladare kojima se citav svet divi....hrvati ovo hrvati ono....sve cim malo budu pod gasom

jedan hrvat sto sa sa njim radio u njemackoj iz nekog razloga mislio da sam ja hrvat iz bosne.
na kraju smo zajedno slavili 4. avgust da mu ne bih srusio snjeska.

imam neki utisak da svi iz ex jugoslavije imaju trip da su bolji od ostalih iz jugoslavije.ukoliko nemaju nikog normalnog iz istorije,onda izmisle nekog i drkaju na njega.neki prosecan pisac bude najbolji ikada ili jednostavno prisvoje neku istorijsku licnost.

hahah to je istina 1389. najveca glupost posle maricke "bitke" a mi je velicamo kao neki herojski cin

независна палестина == независно косово

ako uzmemo u obzir da palestina i kosovo imaju ikakve veze jedno s drugim sem da traze nezavisnost

Virgin Germany: Priznala Kosovo, izgubila dva najbitnija rata, nije istrebila Jevreje, jebu ih i dan danas za to, uštrojena vojna sila, lože se glupi srbi na njih

Chad Israel: Није призно Косово, никад нису изгубили рат, сјебали пола блиског истока за шес дана, стожер западне цивилизације, памте јасеновац боље него глупи срби, дезерт игл

ne znam gde si povezao da se lozim na nemacku
opet ((())) propaganda

ma popusis mi kurac ti malo :)