Prijava

ako moze slika tog fotorobota da se iskopa

Boskova faca i naglasak su bas za dandaru.

Boško je i dalje najbolji izbor.

Ne znam ali i dalje ne vidim bolju opciju od Boška i njegove partije.

Ejdus će lično dati Dverima da budu na vlasti, on se za to pita.

i prestani pokušavati da oživiš ovu crklu temu, jer ne ide, jednostavno ne ide, ne može, ova tema je mrtva, prihvati to jbt.

I dalje mislim da su jedino Dveri ostale dosledne svojoj politici, nisu je menjali ni za pedalj i smatram da su jedina dosledna politička opcija.

I dr. Nestorović se uključio u političku borbu relativno skoro. On se već dokazao za vreme plandemije mada ostavljam uvek procenat sumnje jer je on bio deo vlasti...

Tih sto mi krivo sto nisam osvojio ban opciju

Zar Prof nije zapretio banom? Ejduse?

Ma da cu im kurac da izbiju oci

MOSA ČKOVU

EJDEMERE BATE lažni su rezultati takmičenja izloguj se sačekaj par dana ljubi brat!!!!!!

Ne mislim da sam uradio bilo šta loše. Ovaj sajt je zapravo forum i bez njega nema tih konkursa koji bi ga držali.
Moj predlog bi bio da svaki član ima pravo na jednu novu temu dnevno jer je to i poenta - da se forum malo promeša kao špil karata.

jedina loša stvar koju si uradio jeste dupljačenje. a samo se to ne može oprostiti.

ciji je ejd dupli?

Ja kao uvek za Seselja i kad umre cu biti za njega to jest kloniracu ga od njegovog tumora, zamislite taj horor nasih nepijatelja Zerg-mutirani Seselj siri male tumore i kancere svuda po svetu kao zerg one ljige BRUTALNO!

jedina loša stvar koju si uradio jeste dupljačenje. a samo se to ne može oprostiti.

To su konstrukcije koje g. administrator može da pobije vrlo lako.

Sve Ejdusove buduće aplikacije za odban biće odbačene

ne zna niko kae ciji je ejd dupli

savrshen troll

ja osim boskica ne znam nikog iz dveriju. onaj glisic napustio odavno, jel kosta cavoski jos blizak toj stranci?