Prijava

zrno sumnje je posejano

Dobro nije platio i Deda Mrazu da ga nokautira, jbt... "Šta ti MENI HO HO HO"

nije demantovala doduse :)

standardan odgovor.ako te neko provali u necemu,onda mu kazes da se ostvari u necemu i da mu ne zelis zlo.
mama,mama,svi kazu da mi namestas meceve.smrc
oni su neostvareni sine.
primetio sam da u blicu popularne osobe,a posebno one na koje drka redakcija uvek "brutalno" odgovore nekome.najstandardniji moguci odgovor u rangu ukusi su razliciti kada nekome kazes da ne jede govna,pa ti taj neko odgovori.

pazi, u principu je ona u pravu. gleda odozgo na sve to, bukvalno je boli picka, namesta meceve kao sto je verovatno namestala skolu i sve ostalo deci i niko joj nista ne moze, jer jebi ga. takav joj i odgovor, polupismen, duvaj ga sirotinjo, ne radim ja ovo zbog boksa.

jedno 99.99% sam siguran da ovaj edipovac to i ne kapira. a i ceca to ne radi sad kao nesto planski, nego vidi dete zapelo da se boksuje a oduvek bio nezni mamin sincic, pa samo pozove lika koga bogati imaju, i zovu kad im treba nesto i kaze mu "zapeo da bude bokser, molim te sredi da ga ne udaraju. hvala."

Dvostruki standardi musavaca pršte na sve strane, čuj kao namešta sramota, a navijaju za najpokvareniji tim koji je namestio poslednjih 60 utakmica...pa vaša je, jok biće poštena

Eh, šta ti je majčinska ljubav... Sve mu hirove ispunjava... Ali gledaj, Veljko je mogao i da bude neki programer.exe a ipak je odlučio da bude tabadžija... Polako šta ste zapeli, tek se oženio, dovešće ga žena u red, majka birala ženu, iz domaćinske je kuće...

Veljko je mogao i da bude neki programer.exe

xaxaxaxa

ma naravno da je boli uvo.toliko je raje gotivi da sta god radila,svi ce reci bravo srpska majko.da se bave ubijanjem,ljudi bi rekli koga boli kurac,to je ceca.
u principu,za pevanje i namestene meceve ne treba neki veci talenat.takve su i karijere dobili.kenjam za pevanje.u danasnje vreme ne treba neki veci talenat.da se ispravim.
kao kada neko ne mnogo pametan zeli da studira,a ne moze da upadne na bilo sta drzavno,pa zavrsi menadzment u maloj krsni na nekoj mica jovanovic visoj skoli.jesu menadzeri,studirali su.ono...tako vam je i ovo.mnogi bi roditelji svojoj deci izmislil karijere da mogu.kada malo bolje razmislim,ovo je onako standardno srpsko ponasanje.mozda su cak ispali i posteni.mogao je da bude doktor,pa da sada bude ministar prosvete npr.u sustini,ovako nikog ne ugrozavaju.verujem i da oni koji im zavide,zavide samo zbog toga sto ne mogu tako isto.

Eh, šta ti je majčinska ljubav... Sve mu hirove ispunjava... Ali gledaj, Veljko je mogao i da bude neki programer.exe a ipak je odlučio da bude tabadžija... Polako šta ste zapeli, tek se oženio, dovešće ga žena u red, majka birala ženu, iz domaćinske je kuće...

haha... ali nije programer.exe. u cecinim planovima je da bude neki biznismen, da ima kafice i kuce i stanove i nista da ne radi u zivotu, jer je svesna da veljko ne ume da peva. ona kapira da je ovo prolazna stvar i igra za dete, sto njeno dete mislim da ne kapira.
sto znaci da negde za par godina kad dodju unuci ceci i prestane malo ta majcinska ljubav za ovog klipana ce doci do ovako neke svadje:

ceca: veljo sine, mislim da ti je vreme da se batalis boksa, imas porodicu, ajde uzmi ovo sto ti otac ostavio, ulozi u neki posao, bolje je da nosis odelo od rukavica.
veljko: molim? sad kad sam na vrhuncu karijere???
ceca: da veljo, bolje sad dok si najbolji. sta bi ti falilo da se kao neporazen povuces kao jedini u Srbiji bas bi bila fora, zar ne veljice seljice?
veljko: oduvek sam znao da ne podrzavas moj uspeh, ti zelis da ja propadnem mama, znas da sam dobar bokser i svima cu da pokazem da sam dobar bokser! necu da budem arkan!

onda ce da izadje ljutito iz kuce da zalupi vrata i za jedno 5-6 meseci ce ga nalupati neko, zatim za jos 5-6 meseci jos neko nakon cega ce kad se oporavi da dodje kod cece i da preuzme posao vodjenja nekog ultrafensi kluba u beogradu kao sto je oduvek i bio plan.

Dvostruki standardi musavaca pršte na sve strane, čuj kao namešta sramota, a navijaju za najpokvareniji tim koji je namestio poslednjih 60 utakmica...pa vaša je, jok biće poštena

idi leci se.

VELJKO UZ BOKSERSKU KARIJERU POKREĆE PRIVATNI BIZNIS: Cecin sin pravi nešto dosad NEVIĐENO u Srbiji (KURIR TV)

otvara teretanu neviđeno u Srbiji

zamisli samo porodicnu dramu kad mu bude rekla da je cika miladin ipak namestio sve meceve, kako ona objasnjava da je to uradila iz ljubavi jer je lep i zao joj da ga biju, a on besni kako ona ne veruje u njega i nije ljut nego samo duboko razocaran sto rodjena majka ne veruje kako je on dobar bokser, a stvarno jeste, i da mu nikad vise u zivotu ne treba nista od nje i od svega toga, i da vise ne zeli da ima ista sa njim i decom i svim i ode a ceca tiho jeca, pa cim ovaj izadje obrise suze, skloni tuznu grimasu i pusti tv.

u srba se sve namesta.jebes jednu boksersku karijeru.sta god da je hteo da bude,karijera bi mu bila skaj iz d limit.
cerka ce da izda najprodavanije,napregledaniji hit singl album ikada,pa ce posle mama isto to da uradi,pa ce to da se vrti u krug.dotle ce srpski tornado da rusi sve redom najbolje ikada.
mi cemo za to vreme biti najbolja zemlja ikada u novijoj istoriji zauvek...ovo je septicka jama civilizacije i meni su ovakve stvari najnormlanije.ne,necu da tripujem promene jer ih ako i budem ziveo 100 dina i sve i da sutra krenu,necu docekati.govna smo,prosto.mozda pre nismo bili,ali sada jesmo. i tesko da od govneta opet moze covek.

to je sve zbog zvezde

meni je ovaj lik objasnio kao da novinari prave debila od veljka i da ga mnogo nervira to a da mecevi nisu namesteni nego ne sme niko da boksuje protiv njega hahaahah
isto kaze da ona prica sto sam podelio je losa zbog toga sto ce klinci da se iskurce i onda ce veljko i njegovi da ih posalju u urgentni

To je sve zbog bombaša raznih, zato što ljudi poput njega uzimaju kintu bogatim roditeljima da menadžerišu živote njihove hiperaktivne dece, i onda kad neko uzme da ih kritikuje, bombaš ti odgovori "a šta ti sirotinjo oćeš, ja i Veljko imamo ličnog vozača", mislim, problem je što je većina korumpirana i vladavina zakona je svedena na trenutne okolnosti, a pravda se kupuje i za tebe je biće onoliko koliko možeš da je kupiš... I onda, u takvom okruženju, jedan Erisha će uskoro ležati zabetoniran u Zvezdarskoj šumi samo zato što je mislio drugačije i, bio slobodan da, vršeći ljudsko pravo na slobodu izražavanja, kaže nešto što nije bilo po volji ovoj, ili, onoj vlasti