Prijava

nemam ideje trenutno sta bih mogao pisati ali moze neka fantastika

Autoput do Šapca konačno otvoren
Glavna železnička stanica u Šapcu uslužila milion putnika
Gradnja metroa za 2 godine
Uređena gradska plaža će biti gotova ove sezone

Ja i bombas bicemo vasi turisticki vodici. Jeste da sam ja krajisnik a on macvanin, te smo Sapcani koliko i Beogradjanin neko ko se preziva Djurovic, ali bolje nema

Bombas zar tvoja opstina nije Bogatic

Šabac jedini grad koji se vidi sa Meseca

sabac je prvi grad u srbiji koji je uveo dostavne amazon dronove

Sleteli vanzemaljci (mnogo napredniji od nas) u Šabac. Prvi kontakt treće vrste ikad. Traže Zelenovića. On izlazi da iz pozdravi, tu deca sa hlebom i solju.

-pozdrav za vođu ljudske rase, rekoše vanzemaljci
zelenović: ali ja sam samo glavni, nisam cak ni glavni nego prvi među jednakima, ovog grada, ove naše zajednice, kod nas ljudi zajedno odlučuju na forumu kao u staroj Ateni, znate mi subvencionišemo ljude koji nemaju dimnjak
-ti ne vodiš celu ovu planetu???
-ne...
-onda ova planeta nije spremna još uvek za intergalaktički savez. Šabac jeste, Zemlja ne. Polazimo, Xandare, pali mašinu...
- a nećete da vidite kako smo lepo rešili odvod govana???

Šabac je i zvanično prvi grad u Srbiji u kojem nema nijedne Loga 3 antene na krovovima.

da li neko moze da mi kaze koja je procedura da se udje u grad Sabac? Koliko sirok deo porodice ne sme da glasa za musavce? mnogo bih voleo da prisustvujem ovom vasaru 2049., cuo sam da ce biti najbolji do sad

hhaha dobar samo grci kad pricaju S je mngoo vise kao ovo nase s kad ga izgovoris ako me razumes, kao slovo S na pocetku reci supa

Na šabačkim žurkama se narodnjaci slušaju PRE ponoći. Od ponoći Goblini.

Sabac pod zastitom UNESCO-a
U Sapcu je narod izglasao da Sabac ne postane prestonica Srbije zato sto bi onda svi hteli da idu u Sabac i da unistavaju njegovu razvijenu kulturu

Stepa oborio Kursulu na ispitu jer nije spomenuo da će Švabe napasti preko Drine da bi se domogli šabačke kulture, infrastrukture i tajnih spisa koji se kriju u posebnoj škrinji u centru grada.

Šabac je, zapravo razlog što se vodio Ww1

Маестро ♦
Bombas zar tvoja opstina nije Bogatic

pa nije, ja sam iz Šapca

Šabac.
Šabac ima izvesne dispenzere tekuće vode, na ćošku skoro svake iole prometnije ulice, kako čujem, kao male fontane gejziri. E sad uglavnom je problem što turisti misle da je to pijaća voda pa tu dopunjuju flašice evian, kad im stane dabl deker na 15 minuta pauze tokom celodnevnog obilaska grada Šapca.
A u stvari, gradske vlasti su te dispenzere osmislile prvenstveno radi suzbijanja i prevencije musavosti

uzgred, imponuje mi tema, hrani moj ego koji je ionako jedina veća stvar od mog kurca, molim vas nastavite

pa poenta sarkazma je da ismeva nekoga ko ne kapira, a ti cak i kad znas da je sarkazam ne kapiras da te podjebavamo znaci ili si gluplji od ljudi koji ne kapiraju sarkazam ili lazes

haha iznervirao se

ko god zeli da boravi u sapcu duze od 15 dana mora da prodje karantin za musavce u kojem se vrse rigorozni testovi na musavost i naravno grobarstvo