Prijava

bombas
haha iznervirao se

:D

kako se samo usuđuje da ga ne dotiče "očigledan" sarkazam.... pa nije sarkazam, ovo je u prenesenom značenju istina uglavnom, taj odnos snaga

ok sizofrenicaru nemoj da skreces tok teme kad ti imponuje

Svi znate da je van Persie dolazio kod Marijane u omanji hotel na periferiji BGa na lečenje konjskom placentom. E pa Tilmo je izlagao, to se zapravo sve odvilo u Šapcu, jer koji će kurac van Persie u Beogradu

CNN exclusive:

Los Angeles steps down as Summer Olympics contender for 2028.

The world's best athletes are going to Šabac.

Messi to retire in Machwa Shabatz, close friend of the family reports.

Šabački stomatolozi prinudjeni da traže posao po regionu, stopa krezavosti neodrživo niska za uspešno poslovanje

Jedino kad Šapčanin umre niko ne kaže "sad je na boljem mestu"

Hahaha dobar, presretač. Imam malo lejm foricu: pala prodaja vlažnih i običnih maramica u Šapcu, niko nije musav!

to Mujane evo izmamio si mi osmeh, i ćorava koka nabode

Led Zeppelin - Stairway To Šabac

Bio sam na sastanku u Šapcu prošlog leta i hteo sam da kupim Rumenka pre povratka za Beograd. Prekorno su me pogledali i odgovorili nadmeno da imaju samo King i skuplje, jer se Rumenko ne izvozi na tržište zapadne Srbije.

Inače, hteo sam sladoled pošto sam morao da parkiram van centra grada, jer je zabranjen ulazak ne-električnim vozilima u uži centar.

I video sam tada Remea u centru Šapca kako pije u nekom pabu pivo koje nema u Begeu da se kupi.

Tačno Agilni, nema kola u centru. To su pešačke zone gde šetamo i razmišljamo. I ovo da smo zapad, vidite šta ja reko da u sarkazmu ima dosta istine.