Prijava

Је л' то сад и Биг Пирамида лоби постоји?

Deer God
Да, лол, и онда да људима и као њима очита 60 (нечега) а онда узме он и има фазон 90 или 100

https://www.youtube.com/watch?v=5iNLeWnkW4s

Da je Amer, Nolo bi bio sajentolog. Change my mind.

Да, лол, и онда да људима и као њима очита 60 (нечега) а онда узме он и има фазон 90 или 100

xaxax this make my day

60 LEV (Life Energy Value)

Jbt čovek se ne slika nikad bez onog šešira, hoće da ga doživljavaju kao Indijanu Džonsa, jbt ako nosi šešir, ond mora da je arheolog.
Lik je ekonomista po profesiji, radio više od deceniju u marketingu tamo po USA kolko vidim, pokupio je sve njihove snake oil salesman štosove tamo, onda došao ovde da proda priču.
Ok ima na tim brdima nekih ostataka, cool, nije baš nešto čudno s obzirom da je ovaj prostor naseljen od paistorije. Možda ima neko zrno istine u toj priči, al ga baš pretera lik sa energijama, vanzemaljcima, piramidama itd.

Inače, u svrljiškoj klisuri ima stena, teško pristupačna, tako kupastog oblika, malo dalje od lokacije srednjevekovnog Svrljig grada. Gore je manje više ravan plato, tako da je prirodno utvrđenje čak i ako tamo nije ništa izgrađeno, i nalaženi su tu predmeti itd veruje se da je služila kao pribežište još u predrimsko doba ljudima koji su živeli dole u dolini iza klisure.
E sad ja recimo da obučem kožnu jaknu, uzmem da nosim sa sobom onaj Indijev bič i krenem da pričam ljudima da su tu sletali leteći tanjiri, i da su stari Tračani komunicirali sa vanzemaljcima tu, jer alo vidiš kako je zaravnjeno gore ko heliodrem, misliš da je to prirodno? Verovatno bi mi neke budale poverovale...

Lepo si rekao, snake oil salesman. U to može samo Novak da poveruje. Zašto? Zato što je povodljiv i nije knjigu pročitao u životu

A i Melkor onolke knjige pročitao pa veruje XD
ili je to uticaj bivše buduće žene?

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=rtanj+piramida

Boosoonske piramide su za noobine. Samo rtanjski čaj donet sa Alfa Centaura pre 6000 godina

virgin Keopsova piramida visoka fazon 150m.

Chad Rtanj visok 1500m+

Kamenje donosili dzinovi sa Karpata i Kavkaza

I kako onda da covek ne pozeli da su stvarno vakcine prepune nanobota da se proredi populacija

Да, лол, и онда да људима и као њима очита 60 (нечега) а онда узме он и има фазон 90 или 100

Nekome recimo 86.

https://www.mobygames.com/images/promo/l/14792-half-life-screenshot.jpg

Брдо Височица, висине 213 m

semi chad visocica > virgin keopsova piramida

milioni bosoonooca gradili piramidu u visokom sve da bi imali dje da smjeste rezervne delove za golfa 2

E a zamisli otkopaju nešto oko te piramide nađu neki stari artefakt i procijene tipa 3 milijarde godina da je star, I vidi to neki random lik i kaže "A tu sam izgubio zamajac jebo ga pas!"

Onaj ko pije ovu priču za bosoonske piramide ne bi me čudilo da je u tripu da je i Rtanj neka vanzemaljska građevina. Poremećeni piramidalci LOL

Hahahahaha poremećeni piramidalci

Msm da izmedju antivaksera i piramidalaca postoji poklapanje od >95%