Prijava

Mujo brt, jel prošla infekcija ona?

Ne znam kakav je ovo pokusaj skeca, al mrs u kurac svakako, zar ti se nisu dovoljno ispisali u usta

odgovor na večiti "18 ljudi na sajtu" komentar i zašto išta menjati zbog toga: zahvaljujuci postojecem sadrzaju sajt ima dovoljnu posetu (pola miliona ljudi mesečno) da sam sebe održava u životu narednih 10 godina sve i da više niko ne piše ništa novo.

odgovor na večiti "18 ljudi na sajtu" komentar i zašto išta menjati zbog toga: zahvaljujuci postojecem sadrzaju sajt ima dovoljnu posetu (pola miliona ljudi mesečno) da sam sebe održava u životu narednih 10 godina sve i da više niko ne piše ništa novo.

ТАКОЕ КАИЗЕНЕ ИСПРОСИПАЈ ЛУМПЕНПРОЛЕТЕРИЈАТ БРЕ

ТАКОЕ КАИЗЕНЕ ИСПРОСИПАЈ ЛУМПЕНПРОЛЕТЕРИЈАТ БРЕ

Novi ćirilični font sasvim lepo izgleda ako se piše samo velikim slovima.

https://prnt.sc/qyxl6z мени боље паше стари фонт

Da se vrne Jelena tihi ubica, a i kulennnn!!!11!

kajzene ozb treba da ubacis moderatore koji ne mogu da banuju, samo da edituju kontent i svi cemo biti zadovoljni

Slažem se sa kolegom od iznad.

"moderatore koji ne mogu da banuju"

i policiju koja ne može da hapsi, samo da šamara ološ

Ako hoće moderatore koji banuju neka plati par ljudi koji će to raditi za pare i po pravilniku. A ne pristrasne autore koji će praviti klanove i banovati na osnovu ličnih afiniteta.

Ja se prijavljujem za moderatora bez mogućnosti da banujem ikoga osim thilma

"Ako hoće moderatore koji banuju neka plati par ljudi koji će to raditi za pare i po pravilniku"
where*s the fun in that

"A ne pristrasne autore koji će praviti klanove i banovati na osnovu ličnih afiniteta."___ahh, to su bila vremena...

niko osim ciklona ne moze biti moderator koji je voljan i sposoban da uredjuje definicije

sa mogućnošću da banujem kaizera huehuehue

sad vidim fejsbuk izbacio beta verziju potpuno promenjen dizajn
kajzen saradjuje sa gusterom cukerbergom na cenzuri zdravog nacionalizma confirmed?