Prijava

Da se vrne Jelena tihi ubica, a i kulennnn!!!11!

hahhah e jaoo...ee kako su nekad pre bile surove legende sajta, uros, mrmoon, dzimi, vangoga blabla bla-...

kolko sve napreduje, tako i surovost u ljudima, ovi sto ih stalno spominju kao legende kad bi se pojavile u doba najslavnije istorije chata kafana, bukvalno bi sluzili za masiranje stopala autorima, a ne da budu neki autoritet....cuj jelena tihi ubica, prdeli bi mu po faci i svasta nesto ne bi mogao da dodje do vazduha...

to ko kad kazu pele bio najbolji fudbaler ikada, a igrao u doba kad se odbrana nije ni igrala i tipa znao je da ispimpluje 50ak puta loptu jednom nogom i to je kao madjija, a danas ne bi imao mesta u negde cvajti ili engleskoj trecoj ligi

hoću ja da budem moderator, biću dobar majke miiii

to mi je veća životna želja nego da jebem crnkinju

Jebanje crnkinje - iživljavanje na njoj jednoj jednom
Moderisanje - iživljavanje na njih 18 danima

a crnkinja je crnkinja, al 18 puta je 18 puta hahaha

Ako hoće moderatore koji banuju neka plati par ljudi koji će to raditi za pare i po pravilniku. A ne pristrasne autore koji će praviti klanove i banovati na osnovu ličnih afiniteta.

Slažem se od reči do reči. Mada, kada sam ja bio moderator, banovanje me nije ni interesovalo. Jednostavno mi je bilo najdraže da obradujem rendom osobu odabirom na koliko-toliko dobru definiciju. Imam i ja autore koje gotivim i sa kojim sam ok, ali sam se trudio da svako od mene ima isti tretman na ovom sajtu što se tiče odabira, bez obzira da li me je gotivio k'o Boga ili me prozivao najgorom ciganšturom.

Jel se ovo preporučuješ za moda Stevčo ili mi se čini?

Iznosim činjenice, mada kad malo bolje pročitam može se protumačiti kao što si ti rekao.

I vidim da nisam jedini ahahahahah

svako osim ciklona je promašaj za posao sa definicijama koji treba raditi.

ko te bre ikad gotivio ko boga

Izlaze mi virusi po celom ekranu kad udjem u komentare na definicije

Izlaze mi virusi po celom ekranu kad udjem u komentare na definicije

Dobar šuk lol

ladno je bre dosao da pise recenziju kako je bio dobar mod da ga dobije opet, ajde bre nije ti bilo dosta

Moderatori mu uništili sajt. Daš "uglavom" govnjarima bez ikakvog socijalnog života da vedre i oblače na uspešnom sajtu, rezultat: sajt otišao ukurac.

Forum je živeo od kreativnih ljudi, i onda umoduješ babu svetlanu koja ih banuje jer vređaju penzionere.

Ludost.

Pa Ciklon ograničeni.

Reme što slika tanki vrat.

svaki moderator je imao stav ''valjda ja znam sta je smesno il nije, ja sam moderator''
vrlo brzo zaborave da su ustvari cistaci smeca i da im je to jedina duznost

kako se zove onaj film sa onim crnjom sto ima iskrivljenu facu, kad vrse onaj eksperiment u zatvoru gde neke stave da budu zatvorenici, a neke da budu cuvari...u pocetku sve sprdnja, al vrlo brzo ovi kojima je data moc pocnu to da ispoljavaju sadisticki

Ја ако будем мод све али СВЕ је дозвољено осим тилма