Prijava

Ljudi posto je doslo do toga da Ejdusi Cirkoi i ostali anonimusi drze vukajliju u zivotu, smatram da je vreme da se dosojanstveno povucemo sa ovog broda koji vec uveliko tone. Ovo nije titanik ko ga jebe nek tone sam.

Da rasteretimo ovog mucenika kaizena vise, zasrao je nekad dobar i obecavajuc projekat.

Ko hoce nek prijavi nalog za brisanje, pa onda onaj indijanac kad ponovo dodje da pobrise to sve kad je vec krenuo da brise.

Pa da pocnemo.

Nemoj da reagujes hitro. Smiri se, iskuliraj pa dodji opet. Ja sam vec predlozio i rekao da ce uvodjenje/vracanje postera i reakcija vratiti ljude na sajt i dovuci nove.

Ali kaizen je uporan ili uplasen da to realizuje.

Primio je on vec dobre pare za to od SNS-a, dok oni padnu nece biti naroda vise.

A ispao je picka sto se dodvoravao njima, mada opet mislim da su dobre pare u pitanju

Da i ja to isto mislim, ali nisam hteo da mu kazem da ga ne uvredim. Promeni temu u kaizene vrati postere ili prepusti ejdusu sajt molim te.

Hocu ako mi popusis kure

Moracu da vas odbijem g.kapetane.

Стави бре овом ЈЕВРЕЈУ давидову звезду поред ника казане! Додај и г. (((пеовића))) да зна народ с ким има посла