Prijava

Stigao danas, 12 ljudi zaraženo.

Da l će da bukne od sutra?

Ako imate simptome, kašalj, kijavicu, temperaturu, NE IDITE U DOM ZDRAVLJA DA ZARAZITE OSTALE LJUDE NEGO...

Pozovite broj 064 8945 235 - korona SOS telefon, koji je Ministarstvo zdravlja ostavilo na svom sajtu za konsultaciju.

Perite ruke toplom vodom i sapunom, efektivnije od asepsola.

Držaću vas apdejtovanim.

Odoh u karantin, dosta sam uradio za čovečanstvo.

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Skrolujte dole do zaraženih i mrtvih po državama, nije to toliko alarmantno.

Mada mi je nerealan ovoliki skok Italije koja ima 60M stanovnika. A žarište bilo u Kini koja ima milijardu i kusur stanovnika.

Samo beli lukac i narandže + med i ne brigaj.

Mada mi je nerealan ovoliki skok Italije koja ima 60M stanovnika. A žarište bilo u Kini koja ima milijardu i kusur stanovnika.

Zato sto Italijani jedu govna kao i mi, pa se zajebavaju okolo i kao nece to nas. I sto su Italijani generalno za organizaciju bilo cega kurac. Nejasno mi je kako su od ultra organizovanog Rimskog Carstva dosli do ovoga.

A Kinez lepo proglasi karantin, ko prekrsi metak u celo, pa se ti zajebavaj. Po internetu do skoro kruzili snimci kako murija u zastitnim odelima mrezama hvata debile koji krse karantin. Pa se zapadni liberalni dusebriznici i retardi danima zgrazavali zbog tiranije nad kineskim narodom. Evo vam ga kurac sad. U Kini opada brj obolelih, a svugde raste.

U Nišu ne mož da nađeš asepsol, maske i gel za suvo pranje ruku. A tek je prvi dan panike lol

A pobiše se za brašno i zejtin kao da je smak sveta. Xd

Total: Zaraženo 126,054 Preminulo 4,616

Ovo je na celom svetu do sad. Pa nije neki procenat majku mu da se diže ovolika panika.

Osim ako nisi talijan. Xd

Kakva bolan korona

pa mislim da je veci problem kapacitete sto nemaju zemlje da lece sve te pacijente

zatvorite sve fakultete na 2 nedelje

Ako malo dublje pogledaš, najebali samo ovi što ne jedu hleb.

u domaćim medijima broj zaraženih korona virusom u svom prajmu biće tačno onoliki koliko bolnice trenutno raspolažu sa karantinskim smeštajem, respiratorima i sličnom opremom.

biće u fazonu - not great, not terrible

Hoće li kod nas suspendovati škole. Mrzi me više da čitam lektiru...