Prijava

Thilmo
Odakle vadiš one tupave priče o seksu sa bakom?

ne znam brate pitalo me sigurno 100 ljudi, obrisan je taj acc sto je pisao a meni ljudi salju

Eru objasni mi italiju onda

Ovdje konzum zatvorio lance prodavnica, a samo kinezi dolaze od turista hahahha

italija ima ja mislim jedno od starijih stanovnistva u evropi naravno da ce biti vise slucajeva i smrti

One factor affecting the country’s death rate may be the age of its population—Italy has the oldest population in Europe, with about 23% of residents 65 or older, according to The New York Times. The median age in the country is 47.3, compared with 38.3 in the United States, the Times reported. Many of Italy’s deaths have been among people in their 80s, and 90s, a population known to be more susceptible to severe complications from COVID-19, according to The Local.
The overall mortality rate is always going to depend on the demographics of a population, said Aubree Gordon, an associate professor of epidemiology at the University of Michigan. In this case, the reported mortality rate is not “age standardized,” which is a way to adjust for the underlying demographics of a population, she said.

znaci svi idite napolje i sirite bolest da konacno ubijemo titove pionire

Čak i da je tačno da ovo sjebava samo matore (što je ozbiljno i štetno pojednostavljivanje, jer biološka i kalendarska starost nije isto), sjebava ih MASOVNO, što zagušuje već zagušen zdravstveni sistem. Tako da ni mladi neće dobiti adekvatan nivo zdravstvene zaštite za neke trivijalne a ipak ozbiljne stvari.

Thilmo ubedljivo najveca i najomrazenija pickica ovde, pusi kurac mentolu. Ja sam imao te simptome jos u Januaru, kad se nije ni znalo, skolski primer korone bukv. Postepen rast temperature , suv kasalj, glavobolja. Mogu da se pohvalim Pezosu da sam bas tih dana prelazio most vise puta i vozio se gradskim. Ako nisam 100 ljudi zarazio jebi me u oko. A inace, ovk na temu da odg. Ako nije zarazeno nekoliko hiljada ljudi vec secem muda. 1 zarazen udje u autobus, zarazi jos 10 minimum, tih 10 ode kucama, zarazi jos 4 znaci. Tih 4 odu sutra opet u autobus. Nzm sta si se usrao Thilmo, ako imas ispod 70 godina preziveces koji ti je kurac.

Ako poubija penzionere ima da bude dojajan ekonomski rast. Nece ici iz budzeta pare na penzije, vec ce da se ulaze. A bolja prosecna plata od 1200e nego pola miliona penzionera koji smrde i glasaju za SPS da zivi #realno

Znam samo da će biti kiša govana po južnoj africi, tamo ima zemalja sa po 25% ljudi zaraženih hivom

Nemojte da se plašite i poslušajte stručnjaka za ova pitanja dr. Nestorovića.
https://www.youtube.com/watch?v=NQzfVnMOKms

Izdrzacemo, samo da ne dodje do privrednog kolapsa.

slazem se sa firexom oko penzionera

Da l je moguce da su ovo dvoje toliki seljaci i upadaju gostima u rijec, jesu li ih jednu recenicu do kraja pustili.
Mamu vam jebem novinarsku ja.

kaizen autorima preporucio rad od kuće.