Prijava

Decko, tebi je ispran mozak ovim teorijama zavjere.

Brate mili ti se zoves kako se zoves, ako dopustis da ti neko drugi kreira misljenje onda si i dalje zatucana seljacina kojoj je bitno sta ce selo reci o njemu.

Sam kreiras svoje misljenje, ne citirah neke teorije zavjere

Ali u principu isti kurac, fora je u tome da smo mi društvena bića i teško nam je kada nas omalovažavaju makar bili u pravu i radije ćemo ići linijom manjeg otpora, a biti prihvaćeni nego ostati bez prijatelja i dosledni istini. Ja sam nažalost ili na sreću izgubio veliku većinu svojih nekadašnjih prijatelja ali sam zato stekao nove i bolje

Teorija zavere je pojam koji je C.I.A. uvela nakon ubistva Kenedija da bi upravo na tom principu društveno prihvatljivog pokrenula medijsko omalovažavanje ljudi koji su ispitivali okolnosti pod kojima je Kenedi ubijen

Brate, ti jesi drustveno bice, ali samo dok sloboda tvog drustva ne narusava tvoju slobodu.

To sto ti pricas se u komunikoloskim krugovima zove spirala tisine, i bilo je jako popularno 70ih i 80ih medju amerima kao i jos par teorija nametanja misljenja masi iliti pranja mozga, ai je pobijeno sa svih racionalnih stanovista.

Ti jesi drustveno bice, ali ako te to drustvo ukopava kloni ga se. ako vjerujes u tu pricu na nivou si zene koju muz ubija od batina a i dalje si sa njim. Glup si jednostavno.

Konačno si krenuo da dodaješ i sad postaje zanimljivo, možeš li mi objasniti konkretno kako je ta teorija pobijena i sa kojeg stanovišta?

I ti mi sad prosipas neku pricu budjenja zemlje. Qanon kurac palac, do juce nisi znao sta je to.

Tebi je ispran mozak time, jer se tako ponasas. Ako ti nije ispran mozak onda si jednostavno glup kd tako olako prihvatas tudje misljenje ko svoje.

Stavovi nisu trajna kategorija, ali brate moj stavovi trebaju da budu cvrsti ko beton i da traju isto toliko, inace si glup i los covijek.

Ako te zanima nesto pisi u pvt, nmg ovako da se svada lololo

Pa zanima me konkretno samo to o spirali tišine, ako možeš da napišeš ukratko o pobijanju te teorije hoću da naučim nešto više.
Što se tiče QAnon to je fizička manifestacija onoga što se odigralo na spiritualnom polju, ne želim da te ubeđujem da se buđenje dešava jer samim svojim primerom ti si dokazao da si budan i samim tim povlačiš i ljude oko sebe i sve tako redom. Ja samo prenosim informacije koje sam uspeo da povežem iz raznih izvora i koje klikću, takođe gledam da te izvore objavljujem ovde i dam vam uvida da možete i sami da rasuđujete o tome, priprema se veliki linč elite i njihovo uklanjanje sa lica zemlje i to je ono što je istina. Ja tvrdim da je to istina. Ti ako tvrdiš da nije onda sačekaj i do kraja godine mi reci "eto vidiš nisi bio u pravu, ispao si glup i mozak ti je ispran", ali do tada bolje da se držimo teme i apdejtova

a to ti je bas dug prica prepucavanja dvije komunikoloske skole, svabe vs ameri.

Mogu ti prepruciti literaturu pa citaj

Preporuči, uzgred šta kažeš na operaciju Paperclip i na činjenicu da Nacisti upravljaju svetom? S druge strane, sve te linije su zapravo faraonske linije iz Egipta, produžena ruka im deluje kroz Švajcarsku i Vatikan, ovo nisu teorije zavere već čisto praćenje simbolizma, krvnih srodstava kraljevskih porodica i etimologije. Evo ovde ću ostaviti jako zanimljiv video u kojem bivši zatvorenik i pobornik za istinu govori čak i o tome šta boje na srpskoj, hrvatskoj i mnogim drugim zastavama zapravo simbolišu:
https://youtu.be/KzXhnhDDRMc

Još jedna bitna stavka, ako gledate dnevno obraćanje naciji Donalda Trampa slušajte njegovo preneseno značenje "Invisible enemy", ne priča o virusu već o Deep State (kabal, elita itd)

Zašto trošiš svoj život na teorije zavere? I meni je to bilo zanimljivo ali sam brzo batalio jer je to uzaludno gubljenje vremena, pogotovo ako si zrno peska sa dna piramide koje može samo da laje po internetu i kome je jedini zvor informacija TV i internet. Teorije, to su zverke bez glave i repa a ipak se šuška o njima, perpetum mobile razglabanja.

Ako si pogledao moj video (postavio sam ga na prvoj strani) u kome pričam o teorijama zavere kao o nekoj vrsti pokrivača za ljude koji ne žele da prihvate činjenice i sve ono što se pred njihovim očima odvija, onda ti je jasno zašto insistiram da ovo danas prelazi iz jedne dimenzije svesti u kojoj te taj pokrivač štiti i gde si komformista, da ne kažem tele koje će radije okretati glavu da ne gleda svoju braću telad kako ih kolju i govoriti sebi "ovo se ne dešava, ovo je teorija zavere, mene to nikad neće snaći", u jednu totalno drugu dimenziju gde se sva istina stavlja na videlo i gde će veliki presudni trenutak biti upravo taj gde će ljudi morati da odluče sami za sebe da li žele smrt ili slobodu. Naravno kognitivna disonanca koja če strefiti mnoge dovešće do još veće panike i zato je vrlo bitno da svi počnemo da se informišemo o istini na vreme da ne bi bilo zabune kada se velikom brzinom čitav naš život i standard na koji smo navikli preokrene za 180 stepeni, što se već dešava. Mada na kraju krajeva i sam ovaj život je jedna vožnja i u pravu si što se tiče preteranog bavljenja ovim stvarima, jednom kad iskočiš iz šina ne možeš da iskusiš svu lepotu koju vožnja pruža tako da imaš moj duboki naklon jer znam odakle dolaziš sa takvom tvrdnjom.

Brate to nije teorija zavjere, tramp je jos u kampanji naveo da ce se obracunati sa deep stateom, sad govori o virusu koji moze ujebati Ameriku finansijski. Zdravstveni sistem amerika je kurac.

Znaš kad se udubiš u te stvari i shvatiš da ne možeš ama baš ništa da promeniš, znaš kako je, uvek može bolje, ali može i gore. I nije lako probuditi svest u zemlji gde je prosečan IQ 90 gde retko ko hoće da rizikuje polugoli život za nešto više.

A brate, ubjedjeni smo u neku pricu tamo desetu.
Ne svidja ti se sistem, promjeni ga. Nije se ni meni svidjela Bosna, radim u drugoj zemlji drugi posao van struke i ljepota.

Sam diktiras svoju sudbinu, ne masoni ne picke materine. Kad to skontas boli te kita.

Slažem se sa tim, ali ja sam mislio na budućnost jednog naroda ne pojedinca.

Ja polažem enormnu nadu u Doktora Iliju Lakičevića koji je jedan od mnogih prokljuvio Teslinu tehnologiju, međutim polažem enormnu nadu i u sebe samim tim što sam bog kao i svi vi i ne može me niko više lagati da to nije istina jer sam imao pregršt paranormalnih iskustava za ove 22 godine svog života koja su me navela na to da shvatim da ljudski mozak ima potencijal van svih granica koje su "oni" postavili, tako da ću apsolutno nastaviti sa ovom pričom dok god se svi ne probudimo i ponovo ujedinimo u ljubavi onako kako naša prava priroda nalaže.
#FluoridStop
#ŠećerStop
#KofeinStop
#FermentisaniProizvodiStop
#KoloidalnoZlatoISrebro
#Disanje
#Kiseonik
#Meditacija
#BalansiraneFrekvencije
#GumeniĐonStop
#NeRazbijajKontaktSaMajkom #HodajBosPoZemlji
#ElektroMagnetnaBića
#UniverzumUNama