Prijava

Napravio sam slatki mali meme okačiću ga ovde kad bude vreme :3

Dotle koristi moj slatki, mali kurac kao cuclu.

Napravio sam slatki mali meme okačiću ga ovde kad bude vreme :3

Nemoj zaboraviti samo da nas informises sve ovde, ili barem mene, mozda propustim taj dogadjaj.

Inace oni linkovi sto si poslai za fall of cabal su interesantni ali bukv svaka epizoda ima neki ogroman fail, ladno su rekli da su u ww1 bugari bili na strani Antante, i tako ima dosta istorijskih propusta pa samim tim je vrlo tesko verovati da znaju sta je fazon bilo 1708 u Inglostatu i sta je jedan Iluminat rekao onom drugom i zasto..

Lol koja je to epizoda slažem se to je baš veliki propust

nisam siguran, odgledao sam nekoliko delova, znaci 3,4 deo max

radi se o tome da svaka epizoda ima bar po 1 fail, tako da automatski sve ostalo dolazi pod Question, Q naglaseno kao Qanon

QAnon Shaman: 'I regret entering that building with every fibre of my body' https://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-56301083

Šaman izdao.

Mart 4 dođe i prođe i ništa od inauguracije Trumpa LOL

Triforce reci nam sljedeći datum koji mozgoisprana qanon stoka čeka. Gdje je JFK junior? Jel još živ? Šta ti govori to tvoje pipanje kokošijeg izmeta?

Che - Vu Jake Angeli je infiltrirani dupli agent nisam još 100% siguran ali mislim da mu je glavna misija bila da zajedno sa još par agenata izvede false flag operaciju i sjebe antifu u startu, da ne pričam o operaciji preuzimanja laptopova Nensi Pelosi i kompanije

11 laptopova su konfiskovali taj dan ako se ne varam

Trajfors je zvezda midžetskih bukake filmova, prove me wrong.

Nemojte mi još samo reći da verujete da je ono papa stvarno u Iraku xD

LOL mozda je prejako stegnuo kravatu :D

A cek cemu ovaj fake video, sta je pozadina price?

Šta? Jel sad vi Qanonovci mislite da su Kluni Opra Tom Henks i Elen Degenerik uhapšeni?